امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 08:44:45

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

رئیس اداره کار و تعاون خبر داد:

اخذ تعهدنامه کتبی برای اتمام مسکن مهر

یکشنبه, 25 تیر 1391 ساعت 10:02 کدخبر :4285
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مسئولان شهرستان در ماههای اخیر تلاش بیشتری برای حل مشکلات مسکن مهر خمینی شهر کرده اند و با نزدیک شدن به ایام هفته دولت، مسائل این مجموعه در جلسات مشترک و پیاپی مورد بررسی قرار می گیرد.

در همین زمینه، خبرنگار "فرصت" با فرماندار گفتگو کرد. وی در حاشیه آخرین بازدید خود از مجموعه مسکن مهر به خبرنگار "فرصت" گفت: در این بازدید کلیه مراحل پیشرفت مجموعه مورد بررسی قرار گرفت. طبق مشاهدات ما پیشرفت بعضی از شرکت ها بسیار خوب بوده و بعضی از شرکت ها از نظر برنامه زمانبندی و تکمیل واحدهای خود عقب هستند و لذا با اختلاف فعالیت در بین شرکت ها روبرو هستیم و لذا از آنها می خواهیم در فرصت باقیمانده سرعت اجرای واحدهای خود را افزایش دهند.

احمد حقیقی افزود: این مجموعه در هفته دولت افتتاح خواهد شد و در فرصت و زمان باقیمانده، شرکت ها واحدهای خود را تکمیل خواهند کرد و با افزایش فعالیت فرصت لازم را دارند اما اگر در این رابطه مدیران عامل شرکت تعاونی با جدیت تلاش نکنند و نتواند واحدهای خود را تکمیل کنند مورد بازخواست قرار خواهند گرفت.

فرماندار در پاسخ به این سئوال که در صورت عدم تکمیل واحدها، آیا مراسم افتتاح برگزار خواهد شد گفت: همه تلاشمان را برای رفع مشکلات و تکمیل این مجموعه به کار بسته ایم و هدف ما تکمیل کلیه واحدهای مجموعه است و طبق زمان بندی در نظر گرفته شده، تا قبل از شهریور کلیه واحدهای مسکونی را تکمیل کرده و تحویل می دهیم.

رییس اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان هم در این خصوص به خبرنگار "فرصت" گفت: از کلیه مدیران شرکت های تعاونی مجموعه مسکن مهر شهرستان تعهدنامه کتبی گرفته شده و آنها متعهد شده اند که تا آخر تیرماه تمامی مراحل ساختمانی و نازک کاری را اجرا و تحویل دهند و لذا طبق برنامه زمان بندی این مجموعه در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

بختیار کریمی افزود: از مجموعه 18 شرکت روند پیشرفت 13 شرکت مطلوب و به موقع بوده و 5 شرکت مابقی در گذشته به علت مشکلات در عقد قرارداد با پیمانکاران دچار عقب ماندگی در برنامه زمان بندی شده اند.

وی افزود: به نظر من روند اجرای فعلی مجموعه مسکن مهر مطلوب نیست و با توجه به حمایت مسؤولین، فصل تابستان شرکت ها تعاونی می توانند با افزایش تعداد واحد ساختمانی و تعداد شیفت کاری از یک شیف به 2 یا 3 شیفت در شبانه روز عقب ماندگی خود را جبران کنند و با سرعت بیشتری عمل نمایند.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف ما در این برنامه زمانبندی، استقرار خانواده ها تا قبل از سال تحصیلی می باشد تا در هنگام شروع سال تحصیلی جدید در ثبت نام و رفتن فرزندان به مدارس با مشکل مواجه نشوند. وی در انتها از کلیه اعضای مسکن مهر خواست تا با افزایش پیگیری و نظارت از مدیران خود بخواهند در روند اجرا سرعت بیشتری برای تکمیل مراحل ساختمانی از خود نشان دهند. وی گفت: چنانچه از اعضا کسانی هستند که پرداخت سهم مشارکتی آنها عقب مانده می خواهیم تا با پرداخت به موقع اقساط و سهم خود به مسؤولین شرکت ها در تامین هزینه های مالی همکاری کنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید