امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 05:36:16

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اردوی جوانان ناشنوای کشور در خمینی‌شهر برگزار می‌شود
رئیس کانون ناشنوایان خمینی‌شهر:

اردوی جوانان ناشنوای کشور در خمینی‌شهر برگزار می‌شود

چهارشنبه, 10 مهر 1392 ساعت 11:02 کدخبر :6042
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
خبرگزاری تسنیم: رئیس کانون ناشنوایان خمینی‌شهر از برگزاری اردوی جوانان ناشنوای کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رسول طالبی شب گذشته در همایش  بزرگداشت هفته جهانی ناشنوایان خمینی‌شهر که با حضور ناشنوایان و جمعی از مسئولان این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری خمینی شهر برگزار شد، با تبریک هفته جهانی ناشنوایان و هفته دفاع مقدس اظهار کرد: خدا را شاکریم که در تقویم رسمی کشور روزی به نام ناشنوایان ثبت شده تا ما بتوانیم به واسطه آن خلاقیت ها و استعدادهای مان را به دیگران اثبات کنیم.
وی خبر از برگزاری همایش و اردوی جوانان ناشنوای کشور داد و بیان کرد: تلاش می‌کنیم که این همایش را طی 4 تا 5 ماه آینده به میزبانی خمینی‌شهر برگزار کنیم.
رئیس کانون ناشنوایان خمینی‌شهر بیان کرد: ظرف چهار یا پنج ماه آینده هفتمین همایش و اردوی جوانان ناشنوای سراسر کشور به میزبانی خمینی شهر برگزار خواهد شد.
وی افزود: کانون ناشنوایان خمینی شهر در سال 1380 تأسیس شده و با وجود نداشتن مکانی دائمی برای کانون خدماتی همچون مکاتبات اداری برای رفع مشکلات ناشنوایان و فعالیت هایی همچون برگزاری کلاس های رایانه، تشکیل گروه سرود و نمایش و برقراری کلاس های نهضت سوادآموزی را در کارنامه خود داشته است.
طالبی اضافه کرد: درخواست ما از مسئولین اختصاص یک مکان ثابت و دائمی به کانون و تامین اعتبارات برای انجام فعالیت هایی شایسته ناشنوایان است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید