امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 07:47:56

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در مراسم محفل انس با قرآن

از 60 نفر فعال قرآنی دستگرد قداده تجلیل شد

دوشنبه, 14 اسفند 1391 ساعت 13:43 کدخبر :5319
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در مراسمی با حضور امام جمعه خمینی شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان از بیش از 60 نفر از حافظان، قاریان و نخبگان قرآنی دستگرد قداده تجلیل شد.

در این مراسم که با شرکت و استقبال چشمگیر مردم برگزار شد اساتید بین المللی و ممتاز قرآن از استان های قم و اصفهان از جمله دکتر مسعود نیکدستی، استاد فولادگر و رضایی و مهدی شیروی وهمچنین گروه ممتاز تواشیح محبین قرآن دستگرد قداده به اجرای برنامه های قرآنی پرداختند.
امینی خردسالترین نابغه قرآنی جهان اسلام از جمله مهمانان ویژه این مراسم بود که به دعوت مجمع محبین قرآن دستگرد قداده در این مراسم حضور یافت و موجب شگفتی شرکت کنندگان گردید.
امام جمعه خمینی شهر که نماز جماعت مغرب به امامت وی خوانده شد در این مراسم گفت: برگزاری اینگونه همایشها و محافل انس با قرآن موجب ترویج فرهنگ قرآنی در بین مردم می شود.
آیت الله رحیمی روند کمی و کیفی این مراسم را خوب ارزیابی کرد و افزود: عمل کردن به آیات مبین قرآن کریم از جمله وظایف مهم مردم است که باید بیش از پیش به آنها جامه عمل پوشید.
وی قرآن را کشتی نجاتی خواند که انسانها را از گناه و خطا باز می دارد و به سرچشمه خوبیها سوق می دهد.
همچنین امام جماعت مسجد امام خمینی (ره) دستگرد در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از حضور باشکوه مردم در این مراسم خاطرنشان کرد: با توجه به علاقه جوانان و نوجوانان و سایر مردم به برگزاری این محافل، در برنامه های آینده کانون فرهنگی مسجد امام درنظر داریم به برنامه های قرآنی و سایر برنامه های فرهنگی که مورد نیاز نسل جوان است بیشتر پرداخته شود.
هاشمیان تصریح کرد: برپایی محافل انس با قرآن کریم، کلاسهای روخوانی، روانخوانی و تجوید قرآن از برنامه های مهم مسجد امام خمینی است که در آینده نزدیک درصدد اجرایی شدن آن خواهیم بود.
گفتنی است در محله دستگرد قداده بیش از 80 نفر به فعالیتهای قرآنی می پردازند که بسیاری از آنها حائز کسب رتبه های برتر استانی و کشوری در مسابقات قرآن، اذان، حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن شده اند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید