امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 09:33:43

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

افتتاح رسمی كانون ازدواج و همسريابي در خميني شهر

چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1392 ساعت 08:17 کدخبر :5546
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
همزمان با ولادت با بركت حضرت زهرا(س)، كانون ازدواج و همسريابي خميني شهر وابسته به موسسه خيريه الزهرا (س) با حضور مردم و مسئولان افتتاح شد.

در اين مراسم، مهندس غلامي مديرعامل اين كانون در سخنان كوتاهي با اشاره به فعاليت اين كانون از مدتي قبل، افتتاح رسمي آن را گامي مهم و گشودن دريچه اي تازه در امر مهم ازدواج در خميني شهر دانست. غلامي با بيان اينكه كانون ازدواج و همسريابي وابسته به موسسه خيريه الزهراست تصريح كرد: اين موسسه در سراسر كشور و در برخي كشورهاي جهان فعاليت هاي فرهنگي و خيريه فراواني داشته و لذا توجه موسسه به شهرستان خميني شهر با توجه به آنكه مدير موسسه هم اصالتا خميني شهري است جاي تقدير و تشكر دارد.
در ادامه اين جلسه حجت الاسلام حاج آقا حسن امامي مدير موسسه خيريه الزهرا (س)، ضمن اشاره به آيات و رواياتي در باب شخصيت و مكارم حضرت زهرا، به مسأله حمايت مردم از پروژه هايي شبيه پروژه هاي خيريه حضرت زهرا(س) اشاره كرد و اين فعاليت هاي عام المنفعه را از مهمترين دستورات و آموزه هاي ديني دانست. وي همچنين لزوم رسيدگي اساسي به وضعيت ازدواج جوانان را در مقابله با نقشه هاي دشمنان به عنوان يك تكليف متذكر شد. در ادامه، آيت الله رحيمي امام جمعه نيز در سخناني كوتاه، ازدواج را سنتي نبوي دانست كه كم رنگ شده است و افزود: همه كساني كه با آداب و رسوم هاي غلط از سنت اسلامي منحرف شدند و قضيه ازدواج را سخت گرفتند در گناهاني كه در جامعه صورت مي گيرد شريك هستند.
لازم به ذكر است مجموعه اي از اساتيد دانشگاه، روحانيون، خيرين، روساي موسسات خيريه و قرض الحسنه هاي شهرستان در اين جلسه حضور داشتند. كانون ازدواج و همسريابي كه از زيرمجموعه هاي موسسه خيريه حضرت زهرا (س) مي باشد، در طبقه فوقاني صندوق حضرت علي اصغر (ع) واقع شده است. در شماره هاي آينده گزارشي مبسوط از اين مركز تهيه خواهيم كرد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 0 ح .ا 02 دی 1392 ساعت 02:11
کاش میشد بدون ایمیل هم ثبت نام کرد .ماک ایمیل نداریم چکار کنیم .ممنون ی فکری بکنین
نقل قول
 
 
#2 +1 مخلوق 12 آبان 1392 ساعت 22:19
از این که کانون همسریابی افتتاح کردید خیلی خوشحالم اما امید وارم همیشه در این زمینه فعال باشید
نقل قول
 
 
#1 +1 جوون 26 اردیبهشت 1392 ساعت 13:44
شاید که متولیان این موسسه ی ازدواج و همسریابی به درد دل ما جووونا گوش کنند....
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید