امروزچهارشنبه, 30 مهر 1399-- Wednesday Oct 21 2020

ساعت 20:00:58

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

افتتاح سالن ورزشی بسیج در شهر درچه
در هفنه بسیج صورت می گیرد:

افتتاح سالن ورزشی بسیج در شهر درچه

چهارشنبه, 27 آبان 1394 ساعت 10:00 کدخبر :9662
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

مسوول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: در هفته بسیج31 سالن ورزشی در استان افتتاح می شود
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ علی قاسمی روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج گفت: از این تعداد 26 سالن مربوط به صالحین در اختیار تربیت بدنی حوزه های مقاومت بسیج خواهران و برادران و پنج سالن 9 دی نیز در اختیار تربیت بدنی ناحیه ها قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه بطور میانگین سالانه احداث 40 تا 50 سالن در دستور کار ما قرار دارد، افزود: استان اصفهان از نظر تعداد سالن هایی که از سازمان ورزش بسیج تحویل گرفته است، دارای عنوان برتر است.
قاسمی با بیان اینکه در مجموع حدود 450 هزار مترمربع سرانه ورزش بسیج استان اصفهان است، گفت: در پنج ساله گذشته 150 هزار مترمربع به سرانه ورزشی بسیج استان اضافه شد.
مسوول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه روز دوم آذر بطور همزمان در سراسر کشور 500 سالن افتتاح خواهد شد، تصریح کرد:سهم استان از این تعداد 31 سالن است که سالن 9 دی 'درچه' بصورت ویدئو کنفرانس با حضور مسوولان سپاه صاحب الزمان(عج) استان و مسوولان محلی در شهرستان خمینی شهر افتتاح خواهد شد.
قاسمی با بیان اینکه نوع خدمات دهی سالن های ورزشی بسیج بصورت نیمه رایگان است و هیچگونه هزینه اضافی از مردم و بسیجیان گرفته نمی شود، خاطرنشان کرد: این سالن ها توسط هیات مدیره اماکن ورزشی اداره می شود و هیچگونه نگاه درآمدزایی به این آنها وجود ندارد.
قاسمی گفت: در حال حاضر بسیج استان حدود 600 مکان ورزشی از یکصد متر مربع تا یکهزار و 400 متر مربع را در اختیار دارد و روزانه خدمات خوبی به مردم در زمینه کلاس های آموزشی و برنامه های همگانی ارائه می دهد.
وی با بیان اینکه در برنامه پنج ساله ششم، بسیج باید در ورزش همگانی تا 60 درصد جامعه مخاطب خود رشد داشته باشد، گفت: بسیج ظرفیت بی نظیری است و در صورتی که تعامل و تدابیر جدی تری اندیشیده شود در کنار شهرداری ها، می تواند کمک قابل توجهی را به توسعه ورزش های همگانی ارائه دهد.
از 29 آبان تا پنجم آذر به عنوان 'هفته بسیج' نامگذاری شده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید