امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 18:24:26

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

امام جمعه خمینی شهر: نامزدهای انتخابات مجلس قبل از رقابت، رفاقت كنند

چهارشنبه, 03 اسفند 1390 ساعت 13:31 کدخبر :3739
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایرنا

 

اصفهان - امام جمعه خمینی شهر گفت:‌ نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این شهرستان پیش از رقابت انتخاباتی با هم رفاقت كنند.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام موسی سالمی سه شنبه شب درجمع 10 نفر از نامزدهای تایید شده برای انتخابات آتی مجلس، اعضای هیات اجرایی و شورای تامین این شهرستان كه در محل فرمانداری خمینی شهر برگزار شد، افزود: نامزدهای مجلس باید همچون بازیكنان فوتبال قبل از شروع مسابقه با رفاقت وارد میدان بازی و رقابت شوند.

وی پیشنهاد داد: نامزدهای این شهرستان در مراسمی نمادین روز پنجشنبه(چهارم اسفندماه) مصادف با اولین روز آغاز تبلیغات انتخاباتی با حضور بر سرمزار شهدا در یك فضای معنوی، روحانی و صمیمی تبلیغات خود را آغاز كنند.

وی محاسن این مراسم را علاوه بر تجدید میثاق با شهدا، آرمانهای انقلاب، امام (ره) و تبعیت از ولی فقیه، خوشحالی مردم و افزایش شوق انتخاباتی در این شهرستان عنوان كرد.

امام جمعه خمینی شهر تصریح كرد: این حركت هیچ گونه بهره برداری و یا برداشتی مبنی بر حمایت از نامزدی خاص نمی شود.

وی اضافه كرد: در زمان تبلیغات انتخاباتی هم نامزدها به اتفاق مسئولین شهرستان در یك فضای صمیمی در ستادهای انتخاباتی حاضر شوند و با افزایش فضای صمیمیت انتخاباتی و الگو دهی به اعضای ستادهای تبلیغاتی برای سالم سازی فضای شهرستان كمك كنند.

فرماندار خمینی شهر هم در این جلسه گفت: هرگونه اعمال و رفتار نامزدها و ستادهای انتخاباتی آنان كنترل می شود.

'احمد حقیقی' با اشاره به تذكرات قانونی به نامزدها افزود : همه نامزدها برای ما قابل احترام هستند و ما موظفیم در راستای قانون، انتخابات را برگزار كنیم .

وی همچنین اظهارداشت: برگزاری هرگونه گردهمایی و همایش انتخاباتی بدون مجوز فرمانداری ممنوع است و نامزدها باید از تخریب یكدیگر خودداری كنند.

وی از نامزدها خواست تا از هرگونه اهانت و زیر سوال بردن مسئولین اجرایی و دولتی خودداری كرده و در ستادهای انتخاباتی خود ضوابط قانونی، اخلاقی . دستورات ابلاغی را رعایت كنند و تذكرات لازم را به اعضای ستادهای خود دهند.

فرماندار خمینی شهر با بیان اینكه نامزدها باید زمینه ساز افزایش شور انتخاباتی به روش صحیح شوند، تصریح كرد: نامزدها نباید با هدف ایجاد شور انتخاباتی دست به تخلفات زنند و افراد دیگر را تخریب كنند.

وی گفت : نامزد های انتخاباتی و اعضای ستادهای آنها باید بكوشند تا با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب به افزایش شور و نشاط مردم برای حضور حداكثری در انتخابات كمك كنند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 رضاباستانی 22 اسفند 1390 ساعت 20:19
سلام حاج اقا سالمی کی تشریف می ارین شهریار همه نمازگزارانچشم به راهن.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید