امروزچهارشنبه, 09 مهر 1399-- Wednesday Sep 30 2020

ساعت 08:59:23

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

اولين كنگره شهداي دانشجوي شهرستان خميني شهر
در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد

اولين كنگره شهداي دانشجوي شهرستان خميني شهر

سه شنبه, 18 آذر 1393 ساعت 17:31 کدخبر :8099
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در راستاي حفظ و ترويج ارزش هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، اولين كنگره شهداي دانشجوي شهرستان در تالار شهيد آويني دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر ضمن تبريك روز دانشجو و ايستادگي و حريت دانشجويان در راه آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامي و مبارزه با ظلم و استبداد يكي از وظايف مراكز علمي و آموزشي را ترويج فرهنگ اسلامي و پاسداري از ارزشهاي انقلاب برشمرد.

سردار عروج مشاور نظامي فرماندهي كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به عنوان سخنران ويژه كنگره نيز گفت : ايران اسلامي به شهداي خود افتخار مي كند و شهداي مدفون شده در سراسر كشوربرای ايران صيانت و امنيت بزرگي به ارمغان آورده اند. سردار عروج دوري از كبر و غرور را توصيه مكرر حضرت امام خميني (ره) به جوانان خواند و افزود : همه بايد به سمت ساده زيستي حركت كنيم و هرگاه

ساده زيستي از بين ما رفت ، ارزشهاي ديني و اسلامي نيز از بين مي رود و همه بايد با تأسي از سلوك و زندگي شهداء كه اكثراً در سن جواني به شهادت رسيدند. چنين صفات و كمالات انساني را در خود احيا كنيم.

در ادامه برنامه مداحان اهل بيت به ياد 20 شهيد دانشجو و در جمع خانواده هاي آنان، به مرثيه سرايي پرداختند و درپايان با اجراي تئاتر پوتين با موضوع دفاع مقدس از تعدادي از خانواده شهداء تجليل به عمل آمد و در پایان بر سر مزار شهداي گمنام با آرمان هاي خميني كبير تجديد ميثاق شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید