امروزجمعه, 07 ارديبهشت 1397-- Friday Apr 27 2018

ساعت 01:34:20

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

خیّرین خمین شهری از قلم افتادند؛

باز هم اصفهان خمینی شهر را نادیده گرفت

دوشنبه, 27 شهریور 1391 ساعت 06:52 کدخبر :4510
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در جریان برگزاری دومین جشنواره واقفین و خیّرین عرصه سلامت استان اصفهان، خیّرین خمینی شهر از قلم افتادند.یکی از اعضا هیات امنای خیریه بقیه اله خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین، گفت: 50 نفر از 300 خیّر سلامت خمینی شهر را به درخواست دانشگاه علوم پزشکی برای دعوت در این مراسم، معرفی کردیم.

این 50 نفر خیّرینی بودند که از سال 85 تا کنون هر کدام 100 میلیون تومان برای سلامت شهرستان هزینه کرده بودند. مختاری با تاکید بر اینکه حدود 4 ماه پیش این آمار را به دبیرخانه جشنواره اعلام کرده است، ادامه داد: همان زمان قرار شد نام 2 نفر از خیّرین ممتاز خمینی شهر را نیز برای معرفی در ویژه نامه این جشنواره اعلام کنیم. ما از میان همه آقایان حاج علی روحی، حاج اصغر قارایی و حاج غلامرضا محب محمدی را معرفی کردیم و باز به درخواست دبیرخانه زندگی نامه مفصل حاج علی روحی را نیز برای درج در ویژه نامه فرستادیم.

وی ادامه داد: قرار بود خیریه بقیه اله نیز به عنوان اولین خیریه ای که دیالیز خیریه ای را وارد استان اصفهان کرد در این ویژه نامه درج گردد و لذا ما کلیه اطلاعات لازم را باز به درخواست دبیرخانه در اختیار آن ها قرار دادیم. رییس خیریه بقیه اله ادامه داد: اما در کمال تعجب نه تنها فقط 8 نفر از از این 50 نفر به مراسم دعوت شدند بلکه هیچکدام به عنوان خیّر ممتاز معرفی نشدند و این درحالی است که حاج علی روحی قرار است 10 میلیارد تومان برای بیمارستان ساعی هزینه کند که تا کنون یک میلیارد و نیم از آن را پرداخت کرده است. مختاری در ادامه افزود: خیریّه های حجتیه و عسکریه اصفهان که مبالغی در این حد هزینه می کنند، به صورت گروهی عمل می نمایند و پرداخت 10 میلیارد تومان برای یک بیمارستان از جانب یک نفر بسیار کم نظیر است. به گفته مختاری نه تنها به هیچکدام از این خیّرین در ویژه نامه نیز پرداخته نشد بلکه حتی اسمی هم از خیریه بقیه اله خمینی شهر در این ویژه نامه به میان نیامد و تنها خیّرین و خیریّه های شهرستان اصفهان در این نشریه درج شد. وی ادامه داد: البته خیریه قمر بنی هاشم (س) نجف آباد جزو خیریه هایی بود که 4 صفحه از ویژه نامه به آن اختصاص یافت.

وی افزود: حتی تابلوهایی که به عنوان یادبود به خیّرین اصفهانی تقدیم شد با آن ها که به شهرستانی ها می دادند متفاوت و تبعیض آمیز بود. مختاری می گوید: ما مراتب اعتراض خود را در همان مراسم به دکتر شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دکتر محسنی معاون وزیر بهداشت اعلام کردیم اما هیچ پاسخ قانع کننده ای نشنیدیم. وی افزود: دبیرخانه این جشنواره حتی خیریه بقیه اله را از شرکت در نمایشگاه جنبی این همایش محروم کرد و این در حالی بود که طرح برگزاری این نمایشگاه را ما به دبیرخانه جشنواره ارائه داده بودیم.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#5 +1 سده ای 30 اردیبهشت 1392 ساعت 09:11
شهرستان خمینی شهربه لطف خداهمیشه موفق وپیشتازوسرفرازو همچنین افتخاراستان بوده است ودرراه کمک به چرخه ی اقتصادی استان گام برداشته وموفق بوده واین مردم حلال خور وحسین دوست وباایمان آنقدرمنش وبزرگواری دارندکه این حرف ها ی الکی رانشنیده بگیرند
نقل قول
 
 
#4 0 سده ای 02 اردیبهشت 1392 ساعت 16:13
واقعا افرادی که دست به چنین اقدامات تبعیض امیز مزنند هنوز در دوران ماقبل تاریخ زندگی میکنند واقعا متاسفم
نقل قول
 
 
#3 +2 سده ای 29 شهریور 1391 ساعت 20:58
اللهم العن اول ظالم ظلم حق خمینی شهر...
نقل قول
 
 
#2 +2 امراله 29 شهریور 1391 ساعت 14:31
همون بهتر كه در اين همايشها شركت نكنيم
نقل قول
 
 
#1 +6 حجت 27 شهریور 1391 ساعت 11:54
همون بهتر که خمینی شهریا توی این ریا بازار ها حظور نداشته باشند.... در ضمن هنوز نفهمیدید هیچ عدالتی توی استان وجود ندارده... خواهشا با این مطالب اعصاب مردم را به هم نریزید.... برای مسئولین بگید. ما که کاری نمیتونیم بکنیم هی این خبر هارا واسه مردم بیچاره میذارید فقط اعصابمونا به هم میریزید.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید