امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 03:19:59

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 01:32:35

باید از دولت دکتر روحانی حمایت کنیم
امام جمعه خمینی شهر:

باید از دولت دکتر روحانی حمایت کنیم

شنبه, 09 آذر 1392 ساعت 12:39 کدخبر :6507
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
امام جمعه خمینی شهر در نماز جمعه این هفته حمایت از دولت دکتر روحانی را یک وظیفه دانست و گفت: نباید اقدامات خوب دولت گذشته را زیر سؤال برد.

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی در خطبه های این هفته ضمن تقدیر از زحمات اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران، این دور از مذاکرات را بسیار سخت و دشوار دانست و گفت: نتایج مذاکرات هسته ای حاصل هدایت، قدرت و نظارت مقام معظم رهبری بود. نتایج توافقات اخیر باعث حفظ دستاورهای هسته ای گذشته و به رسمیت شناختن ایران هسته ای شد. نتایج مذاکرات نشان داد اگر تحریم های گذشته نتیجه بخش بود کشورهای غربی حاضر به مذاکره با ایران نمی شدند.


استاد حوزه و دانشگاه ایران را یک قدرت اثرگذار در جهان و منطقه معرفی کرد و گفت: نتایج مذاکرات هسته ای نشان داد که کشورهای غربی، ایران را به عنوان یک کشور تاثیرگذار در جهان و منطقه به رسمیت می شناسند. نتایج این دور از مذاکرات به نوعی شکست کشورهای غربی و پیروزی ایران را به همراه داشت.


نماینده ولی فقیه هشدار داد: رییس جمهور آمریکا برای خشنودی سران رژیم صهیونیستی مواضع خود را بعد از اعلام نتایج تغییر داد و در ماه های آینده وفای عهد و قول کشورهای غربی و آمریکایی ها برای مردم جهان روشن خواهد شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید