امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 18:58:06

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه خمینی شهر:

باید از مردم به خاطر ممانعت از ورود خرافات و بدعت ها به شهر تشکر کرد

شنبه, 21 مرداد 1391 ساعت 14:07 کدخبر :4390
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی در مراسم نمازجمعه این هفته خمینی‌شهر از مردم به خاطر اینکه نگذاشتند بعضی خرافات و بدعت ها در شهر اتفاق بیفتد و شهر را بدنام کند، تشکر کرد.

وی با اشاره دیدگاه اهل سنت در رابطه با مولی الموحدین علی (ع) گفت: فخر رازی اهل سنت و دشمن اهلبیت(ع) در تفسیرش می نویسد که مقلد علی(ع) هدایت می یابد و به سخن پیامبر(ص) استناد می کند که پروردگارا حق را بچرخان هر کجا علی(ع) چرخید. رحیمی ادامه داد: میدان حق یک کلمه است «عَلیٌ مَعَ الحَقّ وَ الحَقُّ مَعَ عَلی» هر کجا علی(ع) بود، حقیقت آنجاست.

امام جمعه در ادامه با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) به خاطر شدت عدالتش شهید شد گفت: ایشان با تمام تلاشش موفق به اجرای عدالت به طور کامل نشد و آن را به فرزندش حضرت حجت (عج) واگذار کرد، آن وقت ما انتظار داریم جمهوری اسلامی عدالت را پیاده کند در حالی که شدنی نیست.

شرکت در راهپیمایی روز قدس از دیگر مطالبی بود که امام جمعه به آن اشاره کرد و افزود: کسی نباید در این روز در خانه بنشیند بلکه باید با فریادهایمان با دیگر مسلمانان همراهی کنیم.

وی همچنین با اشاره به پیروزی های حزب ا... لبنان در جنگ های 33 روزه و 22 روزه گفت: هر کجا مقاومت باشد، پیروزی نیز هست و ما نیز اگر در برابر تحریم های اقتصادی ایستادگی کنیم، پیروز می شویم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید