امروزيكشنبه, 06 مهر 1399-- Sunday Sep 27 2020

ساعت 17:47:23

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

برخی قوانین کشور دارای ضعف است
امام جمعه خمینی شهر:

برخی قوانین کشور دارای ضعف است

شنبه, 19 مهر 1393 ساعت 10:30 کدخبر :7840
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
امام جمعه خمینی شهر در خطبه های این هفته ضمن تبریک سالروز ولادت امام هادی(ع)، عید سعید غدیرخم و هفته نیروی انتظامی برخی قوانین کشور را دارای ضعف دانست و افزود: قوانین مطابق نیازها و مشکلات نیست و باید توسط نمایندگان مجلس اصلاح گردد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، آیت اله حاج شیخ عباس رحیمی کارکنان نیروی انتظامی را خادمان نظام خواند و گفت: من شاهد مظلومیتشان هستم و باید از کار و زحماتشان دفاع کنم که بعضا قانون دستشان را بسته است. برخی قوانین ضعف دارد ولی به هر حال گاهی می شود از لابلای قوانین راه حلی پیدا کرد.


نماینده ولی فقیه ادامه داد: پس از رحلت پیامبر اعظم(ص) در سقیفه امامت را از مسلمانان گرفتند. وقتی امامت گرفته شود، کسانی مانند آل سعود حکومت می کنند، با لعن و فحش کاری پیش نمی رود. مهمترین استفاده از این عید این است که امامت را خوب بشناسیم و در مسیر آن حرکت کنیم.


وی خطاب به دولتمردان و کارمندان ادارات گفت: ببینید علی(ع) چگونه حکومت کرد و با مستضعفین رفتار نمود. مطمئنا نمی توان علی وار خدمت کرد ولی حداقل مواظب بیت المال باشید. مدیریت جهادی نمی خواهد حداقل مدیریت معمولی داشته باشید و گره از کار مردم بگشایید. خطیب جمعه خمینی شهر در پایان تاکید کرد: در مراسمی که شب و روز عید غدیر برپا می گردد مخصوصا در مراسمی که در این مصلی از ساعت 10 صبح همراه با قرائت خطبه غدیر شروع می شود، شرکت کنید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید