امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 22:26:29

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بیش از یک میلیارد ریال در جشن گلريزان خميني شهر جمع آوری شد

شنبه, 14 مرداد 1391 ساعت 07:55 کدخبر :4365
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در جشن گلریزان خمینی شهر با كمك خيران، مردم و مسوولان بیش از یک ميليارد ريال كمك هاي تعهدي ونقدي و اهدایي جمع آوري شد.

به گزارش خبرنگارفرصت، مديركل زندان هاي استان در اين مراسم گفت: در دوره دولت نهم ودهم با كمك دولت و مجلس بيش از 12 هزار نفر زنداني جرائم غير عمد دركشورآزاد شدند كه سهم زندانيان استان اصفهان 661 نفر و به مبلغ بيش 130 میلیارد ریال بود.

رمضان اميري افزود: ستاد ديه استان توانست با كمك مشاورين زندان استان، عفو و همچنین جلب رضايت شاكيان، مجموع زندانيان نيازمند را با مبلغ يك صد ميليارد ريال آزاد كند.

وي با اشاره به 29 نفر زنداني خميني شهر که برای آزادی به مبلغي در حدود 8 ميليارد و 300 ميليون ريال نياز دارند، گفت: با حمايت ستاد ديه استان در سال گذشته سهم خميني شهر با 42 نفر زنداني مالي وغيرعمد هزينه ای بالغ بر6 ميليارد و 805 ميليون ريال بود که در جشن گلریزان سال گذشته مبلغی در حدود 545 ميليون ريال جمع آوري شد.

امیری با اشاره به زبانزد بودن سخاوتمندي خيرين و مردم خميني شهر گفت: ستاد ديه استان امسال اين آمادگي را دارد تا با افزايش كمك خيرين شهرستان همچون سال گذشته چند برابر بيشتر به زندانيان خميني شهر كمك كنند.

نماینده مجلس نیز که در این مراسم حضور داشت با اشاره به حرکت های پرشتاب و اثر گذار خمینی شهری ها در تاریخ، مردم این شهر را قدرتمند خواند.

محسن صرامی با اشاره به حضور همیشگی خیرین شهرستان در عرصه های مختلف گفت: این زبانزد بودن در زمان جنگ نیز دیده شد؛ در جایی که شهری مثل اصفهان به ازای هر 200 نفر یک شهید تقدیم کرد خمینی شهر در ازای هر 100 نفر یک شهید داد.

گفتنی است در این مراسم که شامگاه پنج شنبه در سالن ورزش باستاني پورياي ولي برگزار شد، طبق آیین قديمي همراه با اجرای ورزش باستاني و روش هاي ديرينه پهلواني همراه بود، بيش پانصد نفر از خيرين، صاحبان صنايع مختلف ومردم براي كمك به زندانيان نيازمند حضور داشتند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید