امروزپنجشنبه, 01 آبان 1399-- Thursday Oct 22 2020

ساعت 19:17:32

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

  بیمارستان منظریه طی یکی دو ماه آینده افتتاح خواهد شد
فرماندار شهرستان خمینی شهردر نماز جمعه:

بیمارستان منظریه طی یکی دو ماه آینده افتتاح خواهد شد

شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 08:54 کدخبر :10510
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی

به مناسبت هفته دولت سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه روز پنجم شهریور در خمینی شهر فرماندار رضوانی بود. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین احمد رضوانی ضمن تشکر از مردم خمینی شهر و عذرخواهی بابت قصورات فرمانداری، به ذکر گزارشی از اقدامات فرمانداری پرداخت.


وی گفت: به مناسبت هفته دولت 23 طرح در شهرستان در حال افتتاح است که از جمله آنها می توان به مجموعه آموزشی عماد و مرکز جامع سلامت شهدای جوی آباد اشاره کرد.
فرماندار در ادامه با اشاره به برخی اقدامات فرمانداری در دو سه سال اخیر گفت: آبرسانی به شهرک برق و الکترونیک، پیگیری معضل آب شرب شهرستان، پیگیری حل مشکل آب کشاورزی، پیگیری عوارض آلایندگی شهرستان که تقریبا به نتیجه رسیده است، حل مشکل شهرک صنعتی خمینی شهر، شهرک برق و الکترونیک، شهرک حوله بافی، شهرک صنایع غذایی که در این امور تمامی ادارات از جمله اداره صنعت و معادن پیگیری کرده اند، برگزاری جشنواره گل شب بو، پیگیری مشکلات شهرک منظریه در ابعاد امنیتی و اقتصادی، افتتاح کلانتری منظریه، پیگیری احداث پایگاه کلانتری جوی آباد، ارتقای سطح امنیتی شهرستان، کاهش میزان تصادفات در شهرستان، مبارزه با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر که جا دارد در اینجا از نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و کلیه ادارات تشکر کنم، از جمله این اقدامات بوده است.


نماینده دولت در شهرستان، پیگیری افتتاح بیمارستان منظریه را از دیگر اقدامات نامید و گفت: انشااله این بیمارستان طی یکی دو ماه آینده با 174 تختخواب افتتاح خواهد شد.
رضوانی استقرار اداره تعاون روستایی ها در شهرستان و تبدیل دفتر میراث فرهنگی با دو کارمند به اداره میراث فرهنگی با 11 کارمند با توجه به جاذبه گردشگری و میراث فرهنگی شهرستان را دو اقدام مهم فرمانداری ذکر کرد و ادامه داد: حمایت از شهرداری های شهرستان بالاخص شهرداری خمینی شهر نیز از اقدامات دیگر فرمانداریست که در این مدت 3 سال بیش از 150طرح در ابعاد مختلف عمرانی، فرهنگی اجتماعی و تفریحی مورد بهره برداری قرار داده است.


فرماندار شهرستان خمینی شهر به دو اتفاق مهم امسال در شهرستان اشاره کرد و گفت: یکی برگزاری کنگره ملی سرداران و 2300 شهید شهرستان در آبانماه و دیگری برگزاری سرشماری نفوس و مسکن در دو ماه دیگر است که تمامی مردم و مسؤولان همکاری خواهند کرد.


به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، امام جمعه خمینی شهر نیز در خطبه های نماز جمعه این هفته به موضوعات حجاب و عفاف، مبارزه با تروریسم و هفته دولت پرداخت.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید