امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 02:07:44

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تذکر نماینده به وزیر ارشاد به خاطر عدم تخصیص اعتبار به طرح فرهنگسرای امیرکبیر
در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛

تذکر نماینده به وزیر ارشاد به خاطر عدم تخصیص اعتبار به طرح فرهنگسرای امیرکبیر

پنجشنبه, 19 تیر 1393 ساعت 14:05 کدخبر :7494
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
محسن صرامی در صحن علنی مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص توضیح علت عدم تخصیص اعتبار به طرح احداث فرهنگسرای امیرکبیر خمینی‌شهر تذکر داد.

 به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خانه مجلس، این اولین باری نبود که صرامی در این باره به وزیر ارشاد تذکر می داد. دهم مهرماه سال گذشته نیز وی راجع به عدم احداث این فرهنگسرا و همچنین عدم واگذاری سینما به وی تذکر داده بود.


گفتنی است کلنگ فرهنگسرای امیرکبیر اواسط بهمن ماه 91 همزمان با کلنگ پایگاه انتقال خون توسط معاون برنامه ریزی استانداری به زمین زده شد اما علی رغم پیشرفت احداث ساختمان پایگاه انتقال خون تا پایان مرحله سفت کاری که توسط یکی از خیرین انجام گرفت، فرهنگسرا همچنان در حد یک زمین باقی مانده است و این در حالی است که معاون استاندار در مراسم کلنگ زنی این مرکز فرهنگی گفته بود: با تنظيم موافقت نامه كتبي بين مسوولين شهرستان و استانداري 50درصد هزينه ساخت این فرهنگ سرا که قادر خواهد بود بيش از 60هزار نفر از ساکنان منطقه را تحت پوشش قرار دهد، از طريق اعتبارات دولتي تامين خواهد شد.


زمین این فرهنگسرا که در مقابل فرمانداری واقع شده، 2500 متر مربع می باشد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +1 فرهنگی ! 21 تیر 1393 ساعت 04:26
ای کاش ایشان یک تذکر هم به آموزش و پرورش میداد که چرا تیرماه امسال فقط برای دبیران یک مدرسه دخترانه تقدیرنامه صادر شده است ؟ بقیه مدارس ؟؟!!!
نقل قول
 
 
#1 +1 شهروند شهر 21 تیر 1393 ساعت 04:20
چه فایده .ایشان فقط تذکر می دهند اما عمل مهم است شعار فایده ندارد .احمدی نژاد در سفر دوره اول ریاست جمهوری خود به خمینی شهر قول تکمیل بیمارستان را ظرف یکسال داد .متن سخنرانیش هست گوش کنید اما 7 سال از آن تاریخ میگذرد و خبری نشد فرهنگسرا امیرکبیر هم مشابه آن .
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید