امروزشنبه, 05 مهر 1399-- Saturday Sep 26 2020

ساعت 01:30:52

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

توجه ویژه به شهرستان ها از اهداف راهبردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

یکشنبه, 12 مهر 1394 ساعت 12:47 کدخبر :9514
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 0200

حجت€Œالاسلام والمسلمین حبیب€Œرضا ارزانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: توجه ویژه به شهرستان€Œها از اهداف راهبردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای تقویت فرهنگ عمومی و استفاده مطلوب€Œتر از ظرفیت€Œهای موثر در شهرستان€Œها است.

به گزارش فرصت آنلاین  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت€Œالاسلام والمسلمین حبیب€Œرضا ارزانی در نشست رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در شهرستان خوانسار افزود : راهبردی و مدیریت نظارت وظیفه اصل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و برای تقویت نگاه€Œها به حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی باید با رویکرد تعاملی و تعیین ارتباطات با مجموعه های فرهنگی حرکت کرد.

وی اضافه کرد در حوزه فرهنگ مدیریت آمرانه جواب نمی€Œدهد باید با مدیریت مطلوب کار فرهنگی انجام داد چرا که فرهنگ با روح افراد سرو کار دارد و تاثیرگذاری بواسطه مدیریت برقلوب شکل می گیرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با اشاره به واقعه دردناک منا و جان باختگان این حادثه غم€Œانگیز از برپایی همایش ادبی و هنری با موضوع لبیک€Œگویان خبرداد و گفت: در این فراخوان شاعران وهنرمندان با حضور همه جانبه ضمن ابراز همدردی با دغداران و خانواده€Œهای جان باختگان در ماندگاری این فاجعه بزرگ با زبان هنر نقش ایفا کنند.

حجت€Œالاسلام والمسلمین حبیب€Œرضا ارزانی مقوله پژوهش را نیز لازمه کار فرهنگی دانست و گفت : ساماندهی پژوهش€Œهای فرهنگی شهرستان€Œها مورد انتظار است و روسای ادارات با مستندسازی فعالیت€Œهای فرهنگی شهرستان€Œها در ماندگار کردن فرهنگ و هنر شهرستان خود پیشگام باشند.

گفتنی است نشست یک روزة رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیر کل هفتم مهرماه در سالن اجتماعات شهرداری خوانسار برگزار شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید