امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 21:28:43

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حمایت بنیاد کودک از 12 کودک یتیم خمینی شهری
به همت خیریه کارآفرین نرجس خاتون (س) صورت گرفت:

حمایت بنیاد کودک از 12 کودک یتیم خمینی شهری

سه شنبه, 12 خرداد 1394 ساعت 09:45 کدخبر :8913
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

12 کودک یتیم خمینی شهری تحت پوشش بنیاد کودک قرار گرفتند. نمایندگی این بنیاد در خمینی شهر و مسوول خیریه کارآفرین نرجس خاتون (س) به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: مدتی است که خیریه نرجس خاتون (س) نمایندگی بنیاد رفاه کودک را در خمینی شهر به عهده گرفته و تا کنون پنج خانواده یتیم را به این بنیاد معرفی کرده است. خانم حسینی افزود: خانواده های معرفی شده به این بنیاد علاوه بر اینکه از مستمری ماهانه مناسب برخوردار می شوند، کلیه هزینه های تحصیلی شان از مقطع ابتدایی تا دانشگاه پرداخت می شود. برگزاری اردوهای تفریحی و مسافرت هم از دیگر برنامه های این بنیاد برای مددجویان است.


گفتنی است بنياد کودک که در ايران به نام «موسسه خيريه رفاه کودک» رسما به ثبت رسيده بيش از 19 سال است که حمايت مالي و معنوي از دانش آموزان مستعد و نيازمند ايراني و مبارزه اصولي با فقر و ناتواني را آغاز نموده است.


اين سازمان مردم نهاد در زمينه کمک به دانش آموزان نيازمند، مورد تایيد سازمان ملل قرار گرفته و موفق به دريافت مقام مشورتي ويژه از کميسيون اجتماعي و اقتصادي اين سازمان (ECOSOC ) گرديده و گواهي استاندارد جهاني موسسات غير دولتي را از موسسه بين المللي SGS سویيس نيز اخذ نموده است.

 

نشانی موسسه خيريه رفاه کودک (شعبه اصفهان): دروازه دولت، کوچه سرلت، نبش کوچه شهيد امامی، پلاک 122
شماره تماس: 7-32353006

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید