امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 23:48:22

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حمایت مقامات استان از فرمانداری ویژه برای خمینی شهر

پنجشنبه, 02 آذر 1391 ساعت 08:56 کدخبر :4743
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یک مقام استانداری اصفهان از تبدیل فرمانداری خمینی شهر به فرمانداری ویژه حمایت کرد. مدير كل سياسي و انتخابات استانداري اصفهان گفت: ما اعتقاد داريم فرمانداري شهرستان خميني شهر بايد به دليل جايگاهي که در استان و مجاورت مركز استان دارد به عنوان فرمانداري ويژه معرفي شود.

 "محمدرضا احمدي"در مراسم توديع و معارفه معاون سياسي و امنيتي شهرستان گفت: تلاش زيادي کردیم تا خميني شهر به عنوان فرمانداري شهرستان ويژه مصوب و معرفي شود و تاكنون پيگيري زيادي از طرف مسئولين استان و شهرستان در اين رابطه شده است.

وي با اشاره به مشكلاتي همچون مجاورت با مركز استان، تراكم جمعيتي و مهاجرپذير بودن گفت: تاثيرپذيري و تاثيرگذاري شهرستان خميني شهر بر مركز استان نشان مي دهد شهرستان استحقاق صدور مجوز فرمانداری ويژه را دارد.

مديركل سياسي استانداری تصریح کرد: در هر يك از حوزه های مركز استان كه وارد شويم شرايط خميني شهر با شهر اصفهان به صورت متقابل برهم تاثير دارد.

وی درباره انتصاب معاون سیاسی فرماندار گفت: معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار وظایف مهمی را بر عهده دارد از جمله برگزاری انتخابات و مدیریت مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان. احمدی تاکید کرد: آقای حقیقی به همراه دو معاونش مسئولیت فرمانداری را برعهده دارند و صدایی که از مجموعه فرمانداری شنیده خواهد شد یک صدا خواهد بود و هماهنگی ها هم انجام می گیرد و حتما حرف معاون همان حرف فرماندار است و بالعکس.

در ادامه حقیقی فرماندار ضمن معرفی معاون جدید خود افزود: جناب رجبی از برادران دلسوز و متعهد است و دلیل طولانی شدن انتصاب او مسیر قانونی انتقال از سپاه است.

گفتنی است در این مراسم، ستار رجبي مسئول پایگاه بسیج شهید اشرفی به عنوان معاون سياسي و امنيتي فرمانداري و مجتبي عموشاهي معاون سابق پرورشی آموزش و پرورش به عنوان بخشدار جديد خميني شهر معرفي شدند و از زحمات سيد محمدرضا كاظمي طبا و رستم عيدي پور تقدير به عمل آمد. لازم به ذکر است عموشاهی قبلاً معارفه شده بود اما در این مراسم در کنار ابلاغ حکم معاون سیاسی فرماندار، حکم وزیر کشور برای بخشدار عموشاهی هم به وی اعطا شد.

رجبی سومین معاون بومی فرماندار طی 30 سال اخیر است که پس از یک سال خالی ماندن صندلی معاونت سیاسی عهده دار این مسئولیت می گردد.

نظرات  

 
#1 -2 بخشی 05 آذر 1391 ساعت 12:40
استحقاق فرمانداری ویژه را دارد یا استحقاق الحاق را ؟
لطفا الحاق را پیگیری کنید .
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید