امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 21:29:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خبرنگار باید واقعیت ها را انعکاس دهد

یکشنبه, 15 مرداد 1391 ساعت 12:15 کدخبر :4368
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی به عنوان اولین مسوول ارشد شهرستان که امسال روز خبرنگار را تبریک گفت، در مراسم نمازجمعه این هفته خمینی‌شهر، ضمن تشکر از خبرنگاران کشور و شهرستان انعکاس واقعیت ها و دردهای جامعه را بدون تخریب افراد، وظیفه خبرنگار دانست و خواستار تدوین مطالب و تیتر ها به شکلی وحدت آفرین و آموزنده شد و گفت: خبرنگاران باید از نشر مطالب تفرقه افکن دوری کنند.

امام جمعه با تاکید بر حفظ حرمت بزرگ ترها از جانب جوانان به واژه "احسان" در قرآن اشاره کرد و گفت: احسان از اطاعت بالاتر است و فرزندان باید به والدین احسان کنند. وی همچنین مهربانی با فرزندان و کوچک تر ها را وظیفه بزرگ تر ها و والدین دانست و تاکید کرد: تنها گذاشتن فرزندان باعث می شود آن ها به سراغ دوست ناباب بروند.

خطیب نماز جمعه همچنین ضمن تاکید بر حفظ حرمت روحانیت در جامعه، اهانت به مرجعیت و مقام معظم رهبری را گناه کبیره خواند.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه، نماز را واکسن انسان در برابر فساد اخلاقی، جنسی، اقتصادی و... خواند و در رابطه با دعا به عنوان یکی از موارد مهم و قابل توجه در این ماه گفت: از ابتدای ماه، به ما دو دهه فرصت داده شده که دعا کنیم و برای لیالی پربرکت قدر آماده شویم.

حجت الاسلام رحیمی در پایان برای اوضاع سوریه ابراز نگرانی کرد و گفت: این گرگ های خبیث آمریکا و اسرائیل دیدند مصر و تونس از دستشان رفت، حال به جان سوریه افتاده اند تا بتوانند پشت حزب ا... را خالی کنند. اگر دولت سوریه شکست بخورد به زیان شیعیان و حزب ا... است.

لازم به ذکرست که بین دو نماز از طرف ستاد نماز جمعه خمینی شهر لوح تقدیری به دو نفر از خبرنگاران زحمتکش شهرستان حسین رحیمی؛ نماینده صدا و سیما در شهرستان و سید محمد رضا ابطحی؛ خبرنگار نشریه فرصت اهدا گردید.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 +2 aqa 17 مرداد 1391 ساعت 09:44
حالا خوبه یه لوح تقدیری بیش به این بنده خداندادنداگرمدا ل طلا می دادندبرسرتموم میادین و 4راههای شهربنرمیزدند.
نقل قول
 
 
#2 +1 سالمی 16 مرداد 1391 ساعت 14:18
این عکس مربوط به جای دیگه ای است. یک عکس درست و حسابی از امام جمعه در مصلی ندارید؟ پس عکاس نشریه چه می کنه؟! لوح تقدیر هم که گرفت!
نقل قول
 
 
#1 -3 حجت 15 مرداد 1391 ساعت 13:04
بعد از جریان باغ که حسابی خبر نگارا خمینی شهررا خراب کردند...
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید