امروزيكشنبه, 19 مرداد 1399-- Sunday Aug 09 2020

ساعت 21:00:15

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

خمینی‌شهر و گلپایگان کمترین نرخ طلاق را دارند
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان:

خمینی‌شهر و گلپایگان کمترین نرخ طلاق را دارند

دوشنبه, 03 شهریور 1393 ساعت 13:37 کدخبر :7655
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مدیرکل ثبت احوال استان گفت: آمار ازدواج در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 4.6 درصدی مواجه بوده است،

چنانکه در سال گذشته 43 هزار و 720 مورد ازدواج رخ داده است که طبق محاسبات صورت گرفته نرخ ازدواج 8.8 درصد گزارش شده است.
حاج ی رحیمیان بیشترین نرخ ازدواج در شهرستان€Œهای استان را فریدون€Œشهر و کمترین نرخ ازدواج را در شهرستان لنجان عنوان کرد و افزود: بیشترین نرخ طلاق در شهرستان شاهین€Œشهر و میمه و کمترین نرخ طلاق را خمینی€Œشهر و گلپایگان داشته است.

مدیرکل ثبت احوال استان با اشاره به اینکه بیشترین حجم ازدواج€Œهای ثبت شده مردان در استان اصفهان را گروه سنی 29-25 سال به خود اختصاص دادند، تصریح کرد: بیشترین حجم ازدواج€Œهای ثبت شده زنان در استان را گروه سنی 24-20 سال تشکیل می€Œدهند. وی با اشاره به اینکه بیشترین نرخ ولادت استان مربوط به تیران و کرون است، ادامه داد: کمترین نرخ ولادت مربوط به شاهین€Œشهر و میمه است. همچنین بیشترین نرخ فوت در استان اصفهان مربوط به شهرستان خوانسار و کمترین نرخ فوت مربوط به شهرستان آران و بیدگل است.

 

وی گفت: بیشترین حجم طلاق€Œهای ثبت شده مردان و زنان در استان را گروه سنی 29- 25 ساله به خود اختصاص داد€Œند که این توزیع سنی تقریبا معادل رده سنی کشوری است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید