امروزپنجشنبه, 10 مهر 1399-- Thursday Oct 01 2020

ساعت 23:54:13

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

در نوروز خانواده شهدا را ارج نهید و به دیدار جانبازان بروید
امام جمعه موقت خمینی شهر:

در نوروز خانواده شهدا را ارج نهید و به دیدار جانبازان بروید

شنبه, 26 اسفند 1396 ساعت 07:47 کدخبر :11950
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی

آخرین نماز جمعه سال 1396 خمینی شهر به امامت امام جمعه موقت حجت الاسلام و المسلمین تمنایی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حجت الاسلام تمنایی ضمن تبریک سال نو گفت: انشاالله در سال جدید ارتباطات خانوادگی و صله رحم بیشتر گردد. اختلافات را از بین ببرید. در نوروز خانواده شهدا را ارج نهید و به دیدار جانبازان بروید. روز اول نوروز هم با سالروز شهادت امام هادی(ع) مقارن گشته است، مواظب باشید حرمت امام محفوظ بماند.


خطیب موقت جمعه خطاب به نمایندگان مجلس گفت: مشکلات دولت را ببینید و کارهایش را رصد نمایید و به گوش مردم برسانید. خدمات دولت را بازگو سازید. خیانت ها را نیز بگویید و گزارش دهید.


حاج آقا تمنایی در پاسخ به کسانی که می گویند انقلاب چکار کرده است، گفت: امروز انقلاب دست ما را باز کرده است و باعث شده ما آمریکا را زیر پا له کنیم. ما قدرت آمریکا را شکسته ایم. آمریکا در حال انفجار است.

وی تصریح کرد: دشمن می خواهد با بی حجابی در ایران فساد ایجاد کرده، آن را گسترش دهد. جوانان ما خون دادند. در قیامت شهدا جلوی ما را می گیرند می گویند ما جلوی دشمن را گرفتیم، شما چه کردید؟


امام جمعه موقت شهرمان با اشاره به اتفاق حمله به سفارتخانه ایران در انگلیس گفت: برای ما سخت بود چهره واقعی تشیع انگلیسی را به دنیا نشان دهیم. این اتفاق باعث شد چهره واقعی تشیع انگلیسی که در این شهر هم نفوذ کرده بود، نشان داده شود. شیعه انگلیسی یعنی کسی که از اختلاف بین شیعه و سنّی استفاده می کند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید