امروزسه شنبه, 21 مرداد 1399-- Tuesday Aug 11 2020

ساعت 14:25:29

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

 دکتر فریدون الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی استان شد
با حکم ریاست سازمان میراث فرهنگی کشور:

دکتر فریدون الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی استان شد

سه شنبه, 08 مهر 1393 ساعت 09:20 کدخبر :7789
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
دکتر فریدون الهیاری عضو شورای اسلامی دوره های اول و دوم خمینی شهر و نامزد انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابی خمینی شهر با حکم ریاست سازمان میراث فرهنگی به سمت مدیرکلی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان منصوب شد.

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از ایسنا، محسن مصلحی هشتم اردیبهشت سال گذشته پست مدیریت این اداره کل را بر عهده گرفته بود. وی تا پیش از آن معاون گردشگری این اداره کل بود. مصلحی که با پایان ماموریتش از این سمت کناره‌گیری کرده است، به محل کار نخست خود یعنی دانشگاه اصفهان بازمی‌گردد.


گفتنی است فریدون الهیاری عضو هیات علمی و دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان است و عمده فعالیت وی در زمینه تاریخ اجتماعی و فرهنگی ایران است. وی پیش از این در سمت هایی همچون مدیر کل فرهنگی دانشگاه اصفهان مشغول به فعالیت بوده است.


امید می رود با انتصاب این شهروند خمینی شهری در این سمت، مطالبات مغفول مانده مردم خمینی شهر در زمینه میراث فر هنگی از جمله تبدیل نمایندگی میراث به اداره تحقق یابد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#7 +2 مسعود فقیه ایمانی 23 آبان 1393 ساعت 00:38
بعضی ها فکر می کنند که اگر همشهریشان پستی بگیرد جای خوشحالی دارد. اما این نباید دلیل خوشحالی باشد.
باید منطقی فکر کنیم. کار میراث فرهنگی یک کار تخصصی است و باید در اختیار متخصصان امر باشد. با توجه به اینکه تاریخ تخصص آقای اللهیاری است باید از ایشان انتظار داشته باشیم رویه دلسوزانه تری نسبت مساله میراث فرهنگی استان و مخصوصا میراث فرهنگی خمینی شهر داشته باشند.
این پستها به کسی وفا نکرده و گذرا است. باید ببینیم در پایان دوره مسوولیت آقای اللهیاری بیلان کاری وی افتخار آمیز خواهد بود یا خیر. ان شاء الله که سیاستبازی های رایج در این پستها آقای اللهیاری را درکیر نکند.
نقل قول
 
 
#6 +1 غفور 18 آبان 1393 ساعت 19:10
ایشون مدیر شدند چه کاری واسه شهر انجام دادند؟ هنوز نه اداره داریم نه تونل کهندژ به جایی رسیده. آقای الهیاری از شما درخواست داریم توجه ویژه ای به شهر خود داشته باشید.
نقل قول
 
 
#5 0 روح اله مبرزائی 21 مهر 1393 ساعت 10:20
برادر گرامی جناب آقای دکتر فریدون الهیاری
نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان مدیرکـل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان اصـفهان صمیمانه تبریک و تهـنیت عرض نموده و مطمئناٌ مدیـریت اثـر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته وگرانقدرجنابعال ی ، موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود.از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت جنابعالی را مسالت داریم .
نقل قول
 
 
#4 0 ورنوسفادرانی 20 مهر 1393 ساعت 17:28
سلام قهرمان وزنه برداری جهان هم ورنوسفادرانی بود. اما درج نکردند چون باعث محله گرایی می شه. بعدش هم اگه نام محله جوی اباد چند وقت پیش به خاطر اون قضیه برده شد به خاطر این بود که مسئولین نیروی انتظامی برای احداث کلانتری زودتر اقدام کنند نه این که خدای ناکرده قصد توهین باشه. توی این محله چه اتفاق خوب باشه چه بد همشون شهروند خمینی شهری اند. و ما به وجود قوم دلاور بختیاری در شهر افتخار می کنیم.
نقل قول
 
 
#3 +6 سلطانی 19 مهر 1393 ساعت 04:39
مدیر مسئول وسر دبیر محترم رسانه فرصت
باسلام
چرا کوچکترین خلافی را که یک انسان نادان در یکی از محله های خمینی شهر انجام می دهد شبانه روز رسانه شما روی آن مانور میدهد و آبروی مردم و ساکنین آن منطقه را میبرد .و اصلا نامی از خمینی شهر در میان نمی باشد ولی هنگامی که شخصیتی همچون دکتر الهیاری مسئولیت اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان را بعهده میگیرد میشوند همشهری خمینی شهری ....
لازم به ذکر است آقای دکتر الهیاری از ایل بزرگ بختیاری و ساکن محله جوی آباد می باشد .

خواهشا این مطلب درج شود و حذف نشود
نقل قول
 
 
#2 -5 مقصود 15 مهر 1393 ساعت 14:28
سلام. ببخسید اون موقع میشه بگید جوی آباد جز کجاست؟ چرا ما تو خمینی شهر متحد نیستیم و انقدر جزیره ای عمل میکنیم؟ چرا به جای دید کلان محله گرا هستیم؟ واسه این جز نگری هست که پیشرفت نکردیم دیگه!!!!!!!
نقل قول
 
 
#1 +7 نکته 13 مهر 1393 ساعت 16:27
ایشان خمینی شهری نیستند جوی آبادی هستند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید