امروزجمعه, 28 شهريور 1399-- Friday Sep 18 2020

ساعت 15:35:01

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

رییس سازمان بهزیستی کشور به خمینی شهر آمد

رییس سازمان بهزیستی کشور به خمینی شهر آمد

دوشنبه, 18 خرداد 1394 ساعت 16:39 کدخبر :8937
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی

رییس سازمان بهزیستی کشور امروز به خمینی شهر آمد و از خیریه «محمودیه» و خانه های «بهشت» و «گل ها» ویژه نگهداری از کودکان و نوجوانان بی سرپرست بازدید کرد. دکتر محسنی بندپی که به دعوت محسن صرامی به خمینی شهر آمده بود در ضمن این بازدیدها نشستی نیز با مسوولان شهرستان ترتیب داد. وی در گفتگو با خبرنگار فرصت، از وجود روحیه بالای کارهای خیر در خمینی شهر ابراز خرسندی کرد و گفت: از جمله این کارهای خیر می توان به مرکز نگهداری معلولین بزرگسال جسمی و ذهنی محمودیه با ظرفیت 160 نفر و با امکانات کاملا تخصصی اشاره کرد.


معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی همچنین به ساختمان جدیدی که در خیریه محمودیه به منظور کاردرمانی معلولان و مجروحان زیر 14 سال احداث شده، اشاره کرد و گفت: مقرر شد که مجوز فعالیت و بهره برداری از این مرکز زیر نظر بهزیستی کشور صادر شده و تجهیزات لازم نیز تامین شود. وی از آغاز به کار این بخش تازه تاسیس خیریه محمودیه در مهرماه سال جاری خبر داد و افزود: از مهرماه به بعد کلیه معلولان پذیرش شده در این مرکز تحت حمایت خدمات یارانه ای قرار خواهند گرفت. دکتر محسنی همچنین متعهد شد که یک دستگاه آمبولانس برای ایاب و ذهاب معلولان خیریه محمودیه تامین نماید. 


رییس بهزیستی کشور همچنین در بازدید خود از سه خانه محل نگهداری کودکان و نوجوانان بی سرپرست گفت: خمینی شهر در زمینه نگهداری از این قشر نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است. دکتر محسنی با اشاره به ساختمان در حال احداث به منظور توسعه فضای نگهداری از کودکان و نوجوانان بی سرپرست متعهد شد که زمینه خدمات رسانی بیشتر و بهتر به این قشر آسیب پذیر را در خمینی شهر فراهم آورد.

گزارش تصویری این مراسم را در بخش عکس مشاهده فرمایید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید