امروزدوشنبه, 03 ارديبهشت 1397-- Monday Apr 23 2018

ساعت 21:37:25

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس:

سر در دانشگاه صنعتی جزو هویت فرهنگی خمینی‌شهر است / مسئولان جلوی انتقال را بگیرند

سه شنبه, 05 دی 1391 ساعت 11:17 کدخبر :4832
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
خبرگزاری فارس: نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به اینکه سر در دانشگاه صنعتی بخشی از هویت فرهنگی خمینی‌شهر است، گفت: درخواستمان این است که با تدبیری منطقی جلوی این انتقال را که توهین به مردم این شهرستان هست بگیرند.

 محسن صرامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: دانشگاه صنعتی اصفهان تاکنون زحمات زیادی برای مردم خمینی‌شهر داشته است که از جمله آنها می‌توان به ساخت و سازهای غیرقانونی این دانشگاه بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه به شهرداری خمینی‌شهر اشاره کرد که ما در برابر این اقدامات سکوت کرده‌ایم اما جا به جایی مکان ورودی دانشگاه را تاب نمی‌آوریم.

وی افزود: درخواست من از مسئولان استان این است که از مسئله سر در دانشگاه صنعتی اصفهان که هویت تاریخی، علمی و فرهنگی مردمان عالم‌پرور شهرستان خمینی‌شهر را به راحتی نگذرند و از انتقال این سر در که بی‌حرمتی به مردم خمینی‌شهر است، جلوگیری کنند.

* پیشنهاد انتقال سر در دانشگاه صنعتی از سوی استاندار بوده است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سئوال که استاندار اصفهان این انتقال را پیشنهاد خود به مسئولان دانشگاه صنعتی به منظور امنیت بیشتر دانشگاه دانسته و گفته قرار است این دانشگاه دارای ورودی و خروجی دیگری به جز درب اصلی شود، گفت: مسایل امنیتی با فریب دادن مردم فرق دارد، تغییر سر در دانشگاه به معنای چرخاندن دانشجویان به دور کوه برای ورود به دانشگاه است که کاری عجیب به نظر می‌رسد.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد هدف از این موضوع چیز دیگری باشد و لازم است مسئولان مربوطه با تدبیر، منطق تصمیم بگیرند و استدلال‌های قوی‌تری برای این کار خود بیاورند که باورکردنی باشد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید