امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 23:43:29

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سلامت جامعه مانند دین مهم است و باید حفظ شود
امام جمعه خمینی شهر:

سلامت جامعه مانند دین مهم است و باید حفظ شود

دوشنبه, 26 آبان 1393 ساعت 10:39 کدخبر :7977
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
نتیجه مذاکرات ایران و آمریکا، اعلام انزجار از جنایات مسجد الاقصی، روز جهانی دیابت و برگزاری همایش امامزاده سید محمد(ع) از جمله مباحثی بود که امام جمعه خمینی شهر در خطبه های روز جمعه 23 آبان ماه مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، آیت اله حاج شیخ عباس رحیمی خطاب به تیم مذاکره کننده گفت: امیدواریم بتوانید از عزت ملی و ایرانی به خوبی دفاع کنید. ملت از شما راضی نمی شود اگر کوتاه بیایید و استقلال ایران زیر سؤال رود. ملت ایران 35 سال فشار و تحریم را تحمل کرده است، حاضر است باز هم سختی ها را تحمل کند اما به ذلت نیفتد. چه به توافق برسید چه نرسید انشاءا... استقلالمان را حفظ می نماییم.


استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به 23 آبان روز جهانی دیابت گفت: سلامت جامعه مانند دین جامعه است و باید حفظ شود. همانگونه که مسوول دین جامعه هستیم باید برای سلامتی مردم هم اهمیت قائل باشیم. سلامتی که اسلام به آن تاکید کرده و به علم پزشکی اهمیت داده است. وظیفه مسؤولان تذکر دادن است.


خطیب جمعه خمینی شهر ضمن تسلیت سالروز شهادت امام سجاد(ع) گفت: چون نسب امامزاده سید محمد(ع) به این امام همام می رسد، مراسم بزرگداشت این امامزاده واجب التعظیم روز شهادت امام سجاد (ع) برگزار می گردد. وی هدف از برگزاری این بزرگداشت را معرفی این امامزاده عنوان کرد.


امام جمعه خمینی شهر در پایان با اعلام انزجار از وقایع اخیر در مسجد الاقصی قبله اول مسلمانان، از مسلمانان جهان خواست تا در برابر این جنایات بی تفاوت نباشند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید