امروزپنجشنبه, 06 ارديبهشت 1397-- Thursday Apr 26 2018

ساعت 14:21:02

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

نمایندگان استان اصفهان در دیدار با رئیس رسانه ملی مطرح کردند:

صداوسیمای اصفهان در دست شهرداری

پنجشنبه, 28 دی 1391 ساعت 11:04 کدخبر :5064
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نمایندگان استان اصفهان در دیدار با رئیس رسانه ملی از نفوذ بیش از اندازه شهرداری اصفهان در روند برنامه‌های شبکه اصفهان انتقاد کردند.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از اصفهان فردا، مجمع نمایندگان استان اصفهان سه شنبه با رییس رسانه ملی دیدار کردند. مقتدایی در این زمینه گفت: پاره‌ای بی‌توجهی‌های فنی از سوی برنامه‌ریزان صدا و سیما موجبات گلایه مبنی بر این که صدا و سیمای اصفهان در اختیار برخی سازمان ها قرار گرفته است را فراهم کرد.

مقتدایی افزود: در این جلسه دیدگاه‌های مختلفی پیرامون عملکرد فنی، اجرایی، اداری و خبری صدا و سیمای استان اصفهان مطرح شد که این دیدگاه‌ها در پاره‌ای از موارد موافق و در برخی موارد نیز مخالف روند جاری و موجود بود .

وی با اشاره به این که در مجموع انتقادات شدید و حادی در مورد عملکرد صدا و سیمای استان اصفهان وجود نداشت، ادامه داد: در یک مورد تعدادی از نمایندگان استان اصفهان به نفوذ بیش از اندازه شهرداری اصفهان در روند برنامه‌هایی که از شبکه اصفهان پخش می‌شود انتقاداتی را وارد کردند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با طرح این موضوع مقرر شد ضرغامی تذکرات لازم را در این مورد به مسئولان ذیربط بدهد.

وی با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد کاهش بودجه صدا و سیما از یک سو و نفوذ سیاسی جریان حاکم در شهرداری و شورای شهر سبب شده است بخشی از اموال و دارایی شهرداری اصفهان برای پوشش خبری و عرصه رسانه‌ای به جریان بیفتد، افزود: بالاخره پول‌هایی که در این راستا هزینه شده است از یک سو و برخی اعمال نظرها از سوی دیگر و البته پاره‌ای بی‌توجهی‌های فنی از سوی برنامه‌ریزان صدا و سیما موجبات گلایه مبنی بر اینکه صدا و سیما در اختیار شهرداری قرار گرفته را فراهم کرده است.

مقتدایی در پایان اظهار امیدواری کرد با دقت نظر بیشتری که مسئولان صدا و سیما در آینده خواهند داشت این نگرانی نمایندگان استان اصفهان در مورد صدا و سیمای استان برطرف شود.

گفتنی است کلباسی؛ مدیرعامل صداو سیمای اصفهان در مصاحبه اختصاصی اش با فرصت از انعقاد قراردادی با شهرداری خبر داده و گفت: الان ما با شهرداری اصفهان قرارداد بسته ایم و یک سری گزارش برای آن ها تولید و پخش می کنیم. خود آن ها هم هزینه های این گزارش را می دهند شاید یک مقدار اضافه تر هم بدهند. هزینه های این گزارش ها خیلی بالاست.

نظرات  

 
#5 0 اکبری 02 بهمن 1391 ساعت 07:47
یه سوال! به نظر شما کسی توی این شهرداری اصفهان مانده که تابحال توی شبکه پنج صحبت نکرده باشه؟ شبکه پنج را که می زنی یا سقائیان نژاد داره صحبت می کنه یا حاج رسولیها یا یکی از معاونان شهرداری یا شهرداران منطقه یا....
نقل قول
 
 
#4 0 sede 29 دی 1391 ساعت 04:12
مدیر مسوول نشریه صبح شده که خبرش را سایت سدژ زده است کیست؟
نقل قول
 
 
#3 0 sede 29 دی 1391 ساعت 04:11
لطفا خبری در مورد دوهفته نامه صبح سده بدهید .شنیدیم مجوز گرفته است اما اطلاعات ناقص است .یزدبیر و مدیر مسوولش کیست؟ مثل فرصت است ؟ از کی چاپ میشود ؟
نقل قول
 
 
#2 0 شهروند شهر 29 دی 1391 ساعت 03:57
فرصت هم در دست شهرداری خمینی شهر است چون بودجه اش را شهرداری میدهد پس مجبور است تبلیغات شهرداری را انجام دهد
نقل قول
 
 
#1 +1 خبرنگار افتخاری 29 دی 1391 ساعت 03:47
فرصت به روز نیست دو روز یکبار یک خبر روی سایت قرار میدهد این همه ادارات و فعالیت ها و نارسایی ها و جلسات چطور بی اطلاعید کافی است در هر اداره یک نفر را داشته باشید و شبانه روز بر روی سایت قرار دهید من حاضرم در این زمینه کمک کنم شما فراخوان خبرنگار افتخاری بدهید .من افتخاری حاضرم خبر تهیه کنم و هر ساعت شب هم که باشد روی سایت قرار دهم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید