امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 05:53:10

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مدیر کل صدا و سیمای اصفهان: خمینی شهر یک شهرستان بی نظیر است

پنجشنبه, 17 فروردین 1391 ساعت 08:36 کدخبر :3923
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : م. مهدوی

 

مدیر کل صدا و سیمای اصفهان، خمینی شهر را یک شهرستان بی نظیر خواند و گفت: کم کم باید اینجا را اصفهان نامید. کلباسی در ادامه از برنامه ای که صدا و سیما از آیت اله جبل عاملی در دست تدوین داشت، سخن گفت و اضافه کرد: این مستند به مناسبت سالروز ارتحال ایشان از شبکه اصفهان پخش خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه صدا و سیمای اصفهان به نوبه خود سعی کرده است اخبار خمینی شهر را به خوبی انعکاس بدهد، دفتر خبری خمینی شهر را یکی از قوی ترین دفترهای خبری ایران دانست و گفت: از این دفتر خبری و 3 خبرنگار فعال آن که اغلب در رتبه دوم و سوم استان قرار  دارند، در یک سال گذشته 2300 خبر و 170 گزارش خبری پخش شده است.

 

مدیر کل صدا و سیمای استان که در مراسم تودیع و معارفه امام جمعه خمینی شهر سخن می گفت: در ادامه از افتخار آفرینی در راهپیمایی 22 بهمن و همچنین انتخابات مجلس نهم یاد کرد و از مردم خمینی شهر به خاطر حضور بی نظیرشان تشکر کرد و گفت: این افزایش 20 درصدی حضور در انتخابات در شهرستان شما باعث روسفیدی اسلام و نظام شد.

مهندس کلباسی این حضور پررنگ در انتخابات در سراسر کشور را لبیکی به توصیه مقام معظم رهبری و پاسخ آری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: ببینید یک رای چقدر می تواند موثر باشد

وی حضور در صحنه را هم سنگ با مجاهدات و مبارزات مردم در قبل از انقلاب دانست و گفت: امروز وظیفه ما هماهنگی با نظام است.

مدیر کل صدا و سیمای استان در آخرین نماز جمعه ای که به امامت حجت الاسلام سالمی برگزار می شد، همچنین به جنگ رسانه ای که شبکه های خارجی پیش از انتخابات به راه انداختند هم گریزی زد و گفت: همه پیش بینی می کردند که بیش از 30 درصد مردم در انتخابات شرکت  نکنند اما حضور 64 درصدی مردم باعث شد خود این شبکه ها هم نتوانند این پیروزی را انکار کنند و شبکه بی بی سی آن را یک نمایش بزرگ دموکراسی در ایران خواند.

مهندس کلباسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پیشرفت های روزافزون در عرصه ارتباطات گفت: بعد از جنگ جهانی دوم فوکو یاما یکی از بزرگ ترین تئوریسین های علم ارتباطات گفت: دوران جنگ های فیزیکی به سر آمده و جنگ بعدی یک جنگ رسانه ای خواهد بود.

وی ادامه داد: اوایل از ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی تنها 2 هدف دنبال می شد یکی زیبایی و جذابیت و دیگری ارائه یک پیام به مخاطب اما کم کم متخصصان به خاصیت سوم رسانه ای یعنی تاثیر آن بر دین، فرهنگ و حتی اقتصاد پی بردند.

مدیر کل صدا و سیما به 18 هزار شبکه ای که دیش های قوی قادر به دریافت آن هستند اشاره کرد و گفت: چرا روزانه به قیمت همه اجناس و خدمات افزوده می شود اما ماهواره ارزان می شود؟ چه کسی این یارانه را به ماهواره تعلق می دهد؟

نظرات  

 
#3 0 رحیمی 18 بهمن 1391 ساعت 10:24
پس این بابا سال گذشته یه چیز می گفت و امسال یه چیز دیگه. پارسال نمایندگی صدا و سیما در شهرستان را مقصر می دانست و امسال داره قربون صدقه شون می ره! این کیه دیگه؟!
نقل قول
 
 
#2 0 بابا 15 بهمن 1391 ساعت 16:27
معلومس
نه تو اخبار اب وهوا از شهرمان یاد میشد نه تونقشه های ان
تازه وقتی می خواهند تعطیل کنند شهر ما ان اخرا وبین شهرستان هاست
نقل قول
 
 
#1 0 احمد محسنی 26 فروردین 1391 ساعت 10:14
باسلام با توجه به اینکه هنرمندان ومجریان کشوری باید به کل ایران بروند نه فقط اصفهان وشیراز لذا از این هفته به بعد اگر مجریان شبکه های سراسری وهنرمندان کشوری به اصفهان وشیراز بروند جان آنها در خطر خواهد بود وما سرویس های پرسنل صدا وسیما در اصفهان وشیراز را به رگبار خواهیم بست پایان کلام
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید