امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 22:33:59

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

مسلمانان هشیار باشند که جنگ های صلیبی میان آنها و مسیحیان درنگیرد
امام جمعه:

مسلمانان هشیار باشند که جنگ های صلیبی میان آنها و مسیحیان درنگیرد

شنبه, 27 دی 1393 ساعت 09:55 کدخبر :8293
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نماز جمعه این هفته خمینی شهر همراه با نماز باران به امامت آیت اله رحیمی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مردم خمینی شهر که هفته گذشته از طریق تریبون نماز جمعه، بخش خبری شبکه 5 سیما و ارسال پیامک از اقامه نماز باران مطلع شده بودند، زن و مرد، پیر و جوان و خرد و کلان در صفوفی منظم پیش از نماز جمعه به اقامه نماز باران پرداختند. امام جمعه در خطبه های مشترک نماز جمعه و نماز باران با اشاره به اینکه اقامه نماز باران هنگام بروز خشکسالی دستور دین اسلام و ائمه اطهار (ع) است، گفت: انتظار ما این بود که بزرگان و علمای اصفهان در برگزاری نماز باران پیش قدم شوند. رحیمی افزود: امیدواریم خداوند با دعای خیر مردم و نمازگزاران رحمت الهی خود را بر سر ما نازل کند.


نماینده ولی فقیه در ادامه با تاکید بر اینکه توطئه جدیدی در راه است، اظهار کرد: امریکا و اسرائیل هر دو شیطانند و یقینا حوادث کشتار درکشور فرانسه با برنامه ریزی شیاطین بزرگ وکوچک اجرا شده است.


وی با تاکید بر اینکه دشمنان دین اسلام از هر راهکاری حتی انتشار جنایات داعش و تصاویر قمه زنی برای ایجاد اسلام هراسی استفاده می کنند، افزود: شیطنت و توطئه کشورهای غربی ادامه دارد و مسلمانان و شیعیان جهان باید هوشیار و بیدار باشند تا جنگ صلیبی بین مسلمانان و مسیحیان به وجود نیاید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید