امروزشنبه, 05 مهر 1399-- Saturday Sep 26 2020

ساعت 02:21:37

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

مهاجر پذیری اصفهان چالش زاست
اظهارات نماینده مجلس در یک هفته اخیر

مهاجر پذیری اصفهان چالش زاست

پنجشنبه, 13 آذر 1393 ساعت 11:43 کدخبر :8076
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
طی یک هفته اخیر محسن صرامی نماینده شهرستان در مجلس و خارج آن دیدارها و گفتگوهایی داشته که مروری بر آنها خواهیم داشت.

صرامی طی جلسه ای با حضور رییس دانشگاه، معاونین بهداشت، توسعه مدیریت و منابع و غذا و دارو و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر مشکلات حوزه سلامت را مورد بحث وبررسی قرار داد بررسی شد.
نماینده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دلایل افزایش قیمت دلار در بازار طی روزهای اخیر، گفت: نبود ثبات در سیاست های داخلی و عدم شفافیت مواضع وزارت اقتصاد و بانک مرکزی نسبت به تثبیت قیمت دلار، باعث شده که هر رخداد در عرصه بین المللی و اظهار نظرهای مربوط به آن، به افزایش قیمت دلار در بازار غیر رسمی کشور منتهی شود. وی همچنین دریکشنبه ۹ آذر همراه19 نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار اجرای طرح خط آهن اصفهان، داران،‌ ازنا شد.
محسن صرامی فروشانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از قیمت بالای خودرو در کشور گفت: با وجودی که بسیاری از مسئولان کشور بر اساس دلایل کارشناسی تاکید داشته اند که قیمت خودروهای تولید داخل باید کاهش یابد اما این مهم تاکنون از سوی خودرو سازان اجرایی نشده و به نوعی می توان گفت، دیکتاتوری خودروسازان داخلی در صنعت و بازار خودرو وجود دارد. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه خودروسازان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش عملکرد ضعیفی دارند،گفت: با کاهش تعرفه واردات خودرو می توان زمینه رقابت در بازار خودرو را به نفع مشتریان به وجود آوردو این امر راهکاری برای جلوگیری از انحصارگری خودروسازان داخلی است.
نماینده شهرستان همزمان با روز مجلس که نمایندگان از مسایل حوزه انتخابی خود سخن می گفتند تمرکززدایی از صنعت توریسم اصفهان را مورد تاکید قرار داد و گفت: اقداماتی در دوران باقی مانده تا پایان مجلس شورای اسلامی لازم است به شکل جدی دنبال شود، که مهم ترین آنها رساندن تولیدات اصفهان به ظرفیت نهایی خودش است چرا که در طول سال های گذشته علاوه بر کاهش این تولیدات شاهد فرار سرمایه ها از این استان نیز بوده ایم. وی همچنین مهاجرپذیری استان اصفهان را در آینده چالش زا دانست.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#5 +1 خميني شهري 28 آذر 1393 ساعت 11:32
مدتهاست به فكر تاسيس يك خيريه هستيم كه فقط و فقط بوميان خود شهرستان را پوشش دهد و همه هزينه هاي آن توسط خودمان پرداخت شود
آيا آقاي صرامي موافق است ؟؟؟
نقل قول
 
 
#4 +3 خميني شهري 21 آذر 1393 ساعت 09:41
با سلام
اگر امكانات داريد مسير مدارس داخل شهر كه اهالي عوارض مي دهند را آسفالت كنيد
نقل قول
 
 
#3 -3 shams 20 آذر 1393 ساعت 13:11
باسلام -شهرداری منطقه - باتوجه به اینکه مدارس جوی اباد - پارک و مسیر جوی اباد رهنان در خیابان شهید میریان واقع شده اسفالت این خیابان را بعداز 18سال روکش کنید - باتشکر
نقل قول
 
 
#2 -1 مهاجر 13 آذر 1393 ساعت 14:07
سلام اقای صرامی یه فکری هم برای این همه مهاجر تهرونی هم بکن. حالا یه صلوات بفرست
نقل قول
 
 
#1 +2 ناشناس 13 آذر 1393 ساعت 12:23
چه جالب ایشون تازه به فکر مهاجرت افتادند؟ حالا واسه اون مهاجرینی که هستند و نمیخوان برن چه کارهایی انجام دادن؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید