امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 13:20:22

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مهلت یک ماهه برای ساماندهی میدان دام و کشتارگاه نقش جهان

دوشنبه, 13 شهریور 1391 ساعت 07:52 کدخبر :4479
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در جلسه ای با حضور مسؤولین شهرستان، مهلت یک ماهه ای برای ساماندهی میدان دام و کشتارگاه نقش جهان تعیین شد.

 نماینده در این جلسه گفت: با توجه به 3 درخواست متقاضیان بخش خصوصی برای راه اندازی کشتارگاه و میدان دام صنعتی، در آینده نزدیک شاهد ایجاد رقابتی سالم خواهیم بود و به زودی کلنگ احداث مراکز جدید به زمین خواهد خورد. محسن صرامی با اشاره به ظرفیت قوی شهرستان و بخش خصوصی در تولید گوشت و فرآورده های دامی خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک ظرفیت بالقوه شهرستان در این بخش به فعلیت خواهد رسید و فصل جدیدی از رونق صنعت گوشت و تولید دام در شهرستان آغاز خواهد شد. وی از همه مدیران استان و شهرستان خواست به متولیان و متقاضیان احداث کشتارگاه کمک کنند تا در صورت فراهم نمودن شرایط لازم هر چه سریعتر این بخش به صورت فعال کار خود را آغاز کند.

در این جلسه فرماندار خمینی شهر گفت: ما به دنبال افزایش یک امتیاز برای شهرستان هستیم نه کاهش و حذف امتیازات موجود شهرستان.

احمد حقیقی با اشاره به فعالیت دو مرکز کشتارگاه صنعتی در شهرهای اصفهان و شاهین شهر گفت: ما با فعالیت مراکز جدید در شهرهای دیگر مخالفتی نداریم ولی هدف و سیاست ما حفظ جایگاه شهرستان در تولید گوشت است و اجازه نمی دهیم به علت بعضی از مشکلات بهداشتی و کوتاهی بعضی از متولیان و مسؤولین با رونق یک مرکز جدید در شهرهای دیگر به جایگاه تولید گوشت شهرستان لطمه وارد شود.

فرماندار خطاب به مسؤولین بهداشتی و نظارتی و مخصوصا شهرداری گفت: باید اصلاحات لازم برای حفظ بهداشت و سلامتی میدان دام و کشتارگاه در کوتاه ترین زمان تضمین و اجرا گردد. آنچه برای ما مهم است منافع مردم و مصلحت شهرستان است و اجازه نمی دهیم منافع شهر به خطر بیفتد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید