امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 23:51:36

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

موسسه همسر یابی سلاله السادات

موسسه همسر یابی سلاله السادات

شنبه, 13 مهر 1392 ساعت 09:29 کدخبر :6060
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
معرفی کانون

موسسه سلاله السادات 40 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی و همچنین 35 میلیون تومان وام قرض الحسنه به منظور تامین ملزومات و مقدمات ازدواج و زندگی مشترک به خانواده های نیازمند اهدا کرده است. مدیر عامل موسسه با بیان این خبر افزود: در سال 1390 اجناسی نو و مناسب به ارزش 10 میلیون تومان به خیریه واگذار شد تا در اختیار نیازمندان قرار بگیرد.مدیرعامل موسسه سلاله السادات که یکی از اقداماتش معرفی افراد جویای همسر به یکدیگر است، گفت: در این 4 سال قریب به 800 نفر متقاضی به ما مراجعه کرده اند و 45 نفر از آن ها از این مسیر موفق به ازدواج شده اند. وی در پاسخ سوال خبرنگار فرصت مبنی بر اینکه چگونه پذیرش همسر یابی از این طریق در جامعه نهادینه شد، گفت: در ابتدای تاسیس موسسه ما با مشکلات فراوانی در این زمینه مواجه بودیم اما خوشبختانه اکنون نگاه خانواده ها تغییر کرده به گونه ای که ما از تمام اقشار جامعه ما نندکارگر، پزشک، وکیل و ... مراجعه کننده داریم.

موسس و سخنگوی موسسه سلاله السادات نیز هدف از تاسیسی سلاله السادات را آسان سازی امر ازدواج جوانان عنوان کرد و افزود: معرفی زوج مناسب به افراد جویای همسر و همچنین فراهم نمودن ملزومات و مقدمات تشکیل زندگی مشترک دو محوری است که در این موسسه به آن پرداخته می شود. دکتر بنی هاشمی تاکید کرد: البته تشخیص کفویت زوجین و تحقیق در مورد آن ها به عهده خانواده هاست و موسسه در این مورد مسولیتی نمی پذیرد. وی همچنین تصریح کرد موسسه تنها به افرادی که قصد ازدواج دائم دارند، کمک خواهد کرد.

بنی هاشمی در پایان ضمن تشکر از خیرین و خصوصا بنیاد ازدواج ورنوسفادران از مسولین و خیرین خمینی شهر تقاضا کرد موسسه سلاله السادات را در جهت بستر سازی برای ازدواج آسان بیش از گذشته یاری کنند. شماره حساب این خیریه 0106569340009 آماده دریافت کمک های خیرین است.

           

نظرات  

 
#1 +2 پریسا 15 دی 1392 ساعت 14:34
خواهش میکنم آدرسشو بگید آدرس یا تلفن همسریابیو
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید