امروزچهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397-- Wednesday Apr 25 2018

ساعت 14:47:21

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

نایب رییس مجلس دیروز به خمینی شهر آمد

شنبه, 24 فروردین 1392 ساعت 09:49 کدخبر :5420
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نایب رییس مجلس شورای اسلامی دیروز در خمینی شهر حضور پیدا کرد. ابوترابی فرد که در جلسه پرسش و پاسخ به سؤالات مردم در مجموعه فرهنگی الغدیر خوزان حضور داشت

 با اشاره به قرار داشتن ولایت فقیه در هرم سیاسی جمهوری اسلامی ایران گفت: این دوره یکی از استثنایی‌ترین مقاطع تاریخ ایران و اسلام است که مرجع تقلید آن به عنوان شخصیت اول کشور حضور دارد و در این جایگاه با اقتدار، عزت، توان و قدرت برآمده از حضور ملت، نقش و رسالت خود را ایفا کرده است.
نایب رییس مجلس در پاسخ به سئوالی در مورد راه‌های توسعه‌ اقتصادی گفت: بهترین راهکار برای تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت اقتصادی اصلاح بودجه‌ سالانه است که کلید آن در دست دولت است. وی همچنین در مورد بحث سیاست خارجی متذکر شد: ما راهی جز افزایش قدرت در برابر زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه نداریم و در این راه دستگاه دیپلماسی کشور باید این دو هدف مهم را پیگیری کند که شامل دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی و افزایش سطح امنیت کشور در فرامرزها و تبدیل تحدید‌ها به فرصت‌هاست.
نایب رییس مجلس زمان مناسب برای کلید خوردن فاز دوم هدف‌مندی یارانه‌ها را زمانی دانست که شاخص‌های کلان اقتصاد کشور به ثبات رسیده و نرخ تورم سیر نزولی بیابد.
پس از این جلسه، جمعی از آزادگان خمینی شهر در دیدار با ابوترابی فرد به بیان مشکلات خود پرداختند.
نایب رییس مجلس سپس در منزل شهیدان قدرت‌الله و نعمت‌الله قدیری در خمینی شهر حاضر شد و پس از قرائت فاتحه به روح این دو شهید با پدر و مادر آنان به گفتگو پرداخت.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید