امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 23:16:57

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه خميني شهر در خطبه هاي اين هفته نماز؛

نبايد اجازه داد اطرافيان براي ولايت فقيه خط و نشان بكشند

شنبه, 10 اردیبهشت 1390 ساعت 05:57 کدخبر :971
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاين

امام جمعه خميني شهر در خطبه هاي نماز جمعه ديروز با اشاره به مسائل اخير كشور گفت: بنده به عنوان یک طلبه که از طرف مقام معظم رهبری در شهرستان مأموریت دارد، وظیفه دارم بگویم: مردم اگر یک مسئول را دوست دارند بخاطر شخص نیست؛ مردم بخاطر ولایت آنها را دوست دارند.

 

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاين، حجت الاسلام سالمي افزود: یک مسئول به خاطر شخصیتش مطرح نیست، به خاطر اعتقاد مردم و علاقه مردم و علاقه به ولایت است که مورد احترام است. رییس جمهور با رأی مردم انتخاب می شود ولی حکم تنفیذ مقام معظم رهبری و ولی فقیه است که باعث قانونی شدن رییس جمهوری می شود. اگر مردم به سران سه قوه علاقه دارند بخاطر ولایت است. همه ما مس

ئولین برمی گردیم به ولایت فقیه، ولایت خط قرمز ماست. وي تصريح كرد: من از این تريبون می گویم که با کسی تعارف ندارم. اگر نیازی باشد و احساس کنم که از طرف یک عده از اطرافیان برای ولایت خط و نشان کشیده می شود باید به آقای رییس جمهور تذکر دهم. ما منکر زحمات و خدمات شبانه روزی شخص رییس جمهور و خدمتگزاری ایشان برای مردم نیستیم؛ ولی باید بگویم مسئولین تا زمانی عزیز هستند که در خط ولایت فقیه باشند و به کوری چشم دشمنان، مسئولین نظام ما در خط ولایت فقیه هستند و این آرزو را به گور خواهند برد که بتوانند بین مسئولین نظام و ولایت فقیه اختلاف بیندازند. رییس جمهور با ماست و برادرانه نکته ای را به ایشان می گویم: بی انصافی است که خدمات دکتر احمدی نژاد را نادیده بگیریم. اقدامات ایشان نمونه بوده و هست ولي ما مطیع محض مقام معظم رهبری هستیم و هر چه ولی فقیه بگویند برای ما حجت است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 0 داوود 12 اردیبهشت 1390 ساعت 10:45
باز هم اثری دیگر
مردم شریف و فرهنگ دوست خمینی شهر

با سلام

پس از اجراهای موفق نمایش های آوای بی صدا و خدا کند که بیایی و اکران موفقیت آمیز فیلم های کوتاه نرگس، اعجاز و چرا در سال 89، اینک گروه فرهنگی هنری یاسین ویژه ایام فاطمیه فیلم بلند مذهبی"مهر و ماه" را با محوریت ماجرای ازدواج حضرت علی‌(ع) و حضرت زهرا(س) از تاریخ 24 فروردین به مدت 10 شب در خمینی شهر و اصفهان اکران می‌ نماید لذا از کلیه مردم فرهنگ دوست شهرستان که در طول سال 89 با حضور پر شور خود در برنامه های این گروه علاقه خود را به آثار این گروه نشان داده اند دعوت می شود تا بار دیگر شاهد اثری متفاوت با سبکی کاملا جدید باشند.

لازم بذکر است که ، «اميرسالار صرامی، مهدی ثابت پی، امیر حسن کریم جعفری، شهریار حاج حیدری،زهرا حیدری و ...» از جمله بازيگران اين فیلم هستند كه به ايفای نقش می‌پردازند.
نقل قول
 
 
#2 0 اصلاح گر 11 اردیبهشت 1390 ساعت 09:11
تو ستون مسؤولان نخوانند این شماره نوشته بودم:
* دوستم می‌گفت چرا این هفته به نمازجمعه نیومدی؟ نبودی ببینی امام جمعه چطوری به پروپای رئیس‌جمهور پیچیده بود! آخه یکی نیست بگه ... بیمارستان منظریه، جاده مرگ (کمربندی)، زیرگذر امامزاده سید محمد(ع)، طلب‌های میلیاردی شهرداری، اوضاع گاراژگونه مدیران ادارات و ارگان‌ها و...!
نمی دونم چاپ می شه یا نه؟
نقل قول
 
 
#1 0 خاتمی 11 اردیبهشت 1390 ساعت 09:06
آقای سالمی! یعنی اونایی که از رئیس جمهوری اون زمان (خاتمی) خوششون نمی اومد -با اینکه ولی فقیه تنفیذش کرده بود- با رهبری مشکلی داشتند؟!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید