امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 02:08:26

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 نشست صمیمی امام جمعه با اصحاب رسانه
به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد

نشست صمیمی امام جمعه با اصحاب رسانه

سه شنبه, 21 مرداد 1393 ساعت 14:19 کدخبر :7599
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
آیت الله رحیمی امام جمعه خمینی شهر امروز میزبان خبرنگاران نشریات مختلف بود.

به گزارش فرصت، این نشست به بهانه روز خبرنگار صبح امروز در دفتر امام جمعه و با حضور آیت الله رحیمی امام جمعه و خبرنگاران نشریات و پایگاه های خبری شهرستان برگزار شد.

 

در این نشست آیت الله رحیمی به جایگاه قلم در اندیشه های اسلامی پرداخت و گفت: قلم و آنچه توسط قلم نگارش می شود چنان اهمیتی دارد که خداوند به آن قسم یاد کرده است.
وی به اهمیت رعایت تقوا، صداقت و حکمت در نگارش مطالب اشاره کرد و گفت: مطالب مندرج در نشریات باید پس از بررسی صحت خبر و براساس نیاز مخاطبان و مفید بودن آن برای جامعه باشد.


امام جمعه بیان نقاط ضعف و قوت مسوولان را از رسالت های مطبوعات دانست و تاکید کرد: بیان نقاط ضعف و قوت مسوولان یکی از وظایف رسانه هاست که البته این امر باید بدون هرگونه سیاه نمایی و اهانت صورت پذیرد و در عین حال همه باید توجه داشته باشند که شهر به آرامش نیاز دارد.


آیت الله رحیمی مقابله با تهاجم فرهنگی را یکی دیگر از رسالت های رسانه اعلام کرد و گفت: رسانه ها باید ترویج ارزش های اسلامی و مقابله با تهاجم رسانه های بیگانه را در دستور کار خود قرار دهند.


در این دیدار که با حضور اصحاب رسانه از نشریات فرصت، فرصت آنلاین، صبح اندیشه، کهندژ، رخصت و پایگاه خبری قلمکده همراه بود اصحاب رسانه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید