امروزيكشنبه, 04 آبان 1399-- Sunday Oct 25 2020

ساعت 22:36:30

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

نمایشگاه بین‌المللی سنگ کشور در خمینی شهر ایجاد می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی سنگ کشور در خمینی شهر ایجاد می‌شود

سه شنبه, 07 مهر 1394 ساعت 11:03 کدخبر :9493
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 0200

فرماندار خمینی€Œ شهر از تصویب طرح ایجاد نمایشگاه بین €Œالمللی سنگ کشور در شهرستان خمینی شهر خبر داد. احمد رضوانی نائینی در حاشیه دیدار شهین€Œدخت ملاوردی معاون امور زنان ریاست جمهوری از خمینی شهر، اظهار داشت: با حمایت€Œ های استاندار اصفهان ایجاد نمایشگاه دائمی و بین€Œ المللی سنگ کشور در جوار این شهر مورد تصویب قرار گرفت که بهترین امکان برای معرفی سنگ در کشور است. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، گزارش احداث بازار و نمایشگاه بین المللی سنگ خمینی شهر در جلسه اول هفته جاری کمیته توسعه صادرات استان ارائه شد که با توجه به وجود بیش از دو هزار واحد سنگبری در استان اصفهان و نیاز به مجموعه ای برای نمایش و فروش محصولات سنگ با احداث این بازار موافقت کلی به عمل آمد و مقرر شد مجری طرح سایر مجوزها را اخذ کند.
استاندار اصفهان در جلسه مذکور دستگاه های اجرایی را موظف به ایجاد زیرساخت های لازم نظیر آب، برق، گاز، راه و فاضلاب برای راه اندازی نمایشگاه بین المللی کرد.

نظرات  

 
#2 0 مهمان 18 مهر 1394 ساعت 11:30
پیرو خبر فوق شنیده ها حاکی از ان است که شهرداری منطقه 12 اصفهان درخواست 36 هکتار از اراضی منطقه خود را جهت احداث نمایشگاه تخصصی سنگ به ارگان های مختلف از جمله جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی داده که موافقت های انها را دارد می گیرد. لطفا اگه می خواهید کاری کنید زودتر بکنید تا اصفهان مثل بقیه کارها از ما جلو نزده است.
نقل قول
 
 
#1 +1 منتقد منصف 07 مهر 1394 ساعت 11:20
البته تاکنون قول افتتاح و کلنگ زنی طرح های زیادی در خمینی شهر از طرف مسوولین داده شده که متاسفانه بیشترش به ثمر ننشسته مثل ترمینال مسافربری و یا پایانه کامیون ها و همین طور بیمارستان منظریه و شهرک منظریه و .... امیدواریم این قول استاندار مثل قولشون برای اخذ عوارض دانشگاه صنعتی نباشه
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید