امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 05:55:20

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نماینده در مصاحبه با شبکه اصفهان اعلام کرد:

نمایشگاه دائمی سنگ در 15 طبقه و 500 واحد در خمینی شهر برپا می شود

پنجشنبه, 13 مهر 1391 ساعت 15:20 کدخبر :4584
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

اشاره: برنامه خانه ملت سیمای اصفهان بعد از ظهر جمعه هفدهم شهریور ماه، میزبان نماینده مردم شهرستان خمینی شهر بود. در این برنامه تعدادی از همشهریان به بیان مشکلات شهرستان پرداختند و در ادامه نماینده شهرستان به سوالات آن ها پاسخ داد.صرامی در پاسخ سوال یکی از همشهریان در رابطه با میزان اندک بودجه تملک و دارایی شهرستان نسبت به جمعیتش گفت: وقتی متوجه شدم امسال هم قرار است مثل گذشته به خمینی شهر سهم کمی از بودجه تملک و دارایی اختصاص یابد، با مقامات استانداری و وزیر کشور ملاقات هایی صورت دادم تا مقداری به این بودجه افزوده شد. محسن صرامی افزود: شان خمینی شهری ها خیلی از این بیشتر است و بنده مصمم هستم که این مبلغ را به سقفی که می خواهم، برسانم.

وضعیت جاده حادثه خیز بلوار آزادگان که همواره از دغدغه های مردم خمینی شهر است، این بار هم در صدر مطالبات مردم قرار گرفت و صرامی در این باره چنین ابراز عقیده کرد که: با جلساتی که با مدیر کل راه و شهرسازی گرفتیم و تدابیر اندیشیده شده از جمله علامت گذاری توسط پلیس راهنمایی و رانندگی، خطرات این جاده رفع شد.

وی همچنین وعده افتتاح باند اول جاده کمربندی در اولین فرصت را به مردم داد. صرامی اما در رابطه با تکمیل بیمارستان منظریه هیچ قولی به مردم نداد و گفت: مدیر کل راه و شهرسازی به عنوان متولی ساخت بیمارستان قول داده که اگر بودجه های تخصیص یافته به موقع وصول شود، آخر سال شاهد افتتاح بیمارستان باشیم.

نماینده همچنین کمبود پزشک عمومی و مشکلات خدمات رسانی بهداشتی را یک مشکل کشوری دانست و گفت: در این مورد نشست هایی را با مدیریت کلان استان داشته ایم تا بتوانیم دغدغه های مردم به خصوص در اصغر آباد، کوشک، وازیچه، قلعه امیریه و بخش زیادی از درچه را مرتفع کنیم.

محسن صرامی در مصاحبه تلویزیونی خود پاسخ صریحی به سوال مردم در رابطه با حل معضلی بی آبی نداد و به ذکر این نکته بسنده کرد که جلسات متعددی در این خصوص با مسوولان استان و شهرستان، نخبگان و کشاورزان نمونه برگزار کرده ایم. بعضی زمین ها باید تغییر کاربری پیدا کنند چون دیگر قابلیت کشاورزی ندارند. وی افزود: در حال حاضر راهکارهایی را برای اینکه امسال از این بحران نجات پیدا کنیم در نظر گرفته ایم و امیدواریم با دعای مردم رحمت خدا نازل شود.

نماینده در پاسخ به سوالات مردم در خصوص کمبود امکانات وخدمات در شهرک منظریه که از جمله سوالات و مطالبات همیشگی مردم خمینی شهر از مسوولان است، این مشکل را نیازمند یک راهکار اساسی دانست و گفت: قرار است جلسه ای با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، یکی ازکارشناسان مسکن استان، فرماندار، شهردار و نماینده خمینی شهر در محل وزارتخانه برگزار شود تا اختلافات میان شهرداری خمینی شهر و اداره کل راه و شهرسازی مرتفع گردد. یکی از مهم ترین مسائلی که در رابطه با کمبودهای منظریه مطرح می شود، تامین امنیت و راه اندازی یک کلانتری است که صرامی به آن اینگونه پاسخ داد: من به همراه فرماندار با مدیر ارشد انتظامی استان آقای آقاخانی این مساله را مطرح کردیم و ایشان قول های خوبی داد.

سوال مردم در رابطه با تدابیر نماینده برای حل معضل بیکاری جوانان یکی از مفصل ترین پاسخ های نماینده را به خود اختصاص داد. وی در این باره گفت: شهرک های صنعتی خمینی شهر باید از حالت تبلیغاتی بیرون بیاید. صرامی با تاکید بر اینکه خمینی شهر بزرگ ترین شهرک گلخانه ای کشور را خواهد داشت گفت: یک میلیارد تومان بودجه تملک دارایی برای شهرک گلخانه ای و اشتغال خانگی گرفته ام. وی تاکید کرد: شهرک های حوله بافی و صنایع غذایی باید ظهور پیدا کند.

صرامی با اشاره به این نکته که دو سوم از اثرگذاری صنعت سنگ کشور و دنیا از خمینی شهر است و با اظهار تاسف از اینکه از این صنعت چیزی عاید خمینی شهر نمی شود، از سرمایه داران ساکن خمینی شهر و بیرون از خمینی شهر خواست تا برای برپایی نمایشگاه دائمی سنگ که در 15 طبقه و 500 واحد پیش بینی شده یاری اش کنند.

محسن صرامی در زمینه ایجاد بستر ورزش و سرگرمی سالم برای جوانان به اختصاص 40 هزار متر زمین برای پیست موتور سواری و 60 هزار متر برای پیست اسب سواری با کمک شهردار و شورای شهر اشاره کرد.

تاسیس تشکل صندوق های قرض الحسنه با توجه به تعدد صندوق در خمینی شهر پاسخ مثبت صرامی به درخواست شهروندی در این زمینه بود. وی ادامه داد: با توجه به اینکه عضو کمیسیون اقتصاد هستم، یک سری حرکت ها را در این مورد به شکل ملی و یک سری را به صورت داخلی آغاز کرده ام و با بعضی دوستان در تلاشیم تا بعضی قوانین چالش زا در روند حرکت صندوق ها را اصلاح کنیم. صرامی در این مورد 10 درصدی که صندوق ها باید به بانک مرکزی بدهند را به دلیل اینکه در خدمت مردم مستضعف هستند، نوعی اجحاف دانست و گفت: بانک مرکزی ما به این 10 درصد نیازی ندارد.

تنگی کوچه های محله وازیچه و درخواست برای تعریض کوچه و معابر محله وازیچه از جانب مردم بهانه ای شد تا صرامی در این مصاحبه تلویزیونی به مشکلات ترافیکی شهر هم گریزی بزند. وی در این باره گفت: در دیداری که استاندار از شهرستان داشت قرار بر این شد که پژوهشی در رابطه با خیابان ها و معابر و محورهای مواصلاتی صورت بگیرد تا بتوانیم برای اجرای طرح های ترافیکی در شهرستان بودجه های ملی بگیریم و بتوانیم برای ورودی ها و خروجی های شهرستان و همچنین تعریض معابر هزینه کنیم وگرنه بودجه شهرداری و شهرستان ما به این امور نمی رسد.

محسن صرامی در خصوص نحوه ارتباطش با شهروندان گفت: من سنت گرایی در رابطه با خدمت به مردم را یک آفت می دانم. گاهی تعطیلی دفتر من و یا عدم پاسخگویی تلفنم مردم را شاکی و معترض می کند اما مردم ما باید بدانند اگر بنده به عنوان نماینده در ادارات مختلف و وزارتخانه ها حضور مستمر داشته باشم برای احقاق حق و سیاست گذاری یقینا بهتر از این است که در دفترم بنشینم.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#11 +1 مربی 22 مهر 1391 ساعت 21:59
اموزش وپرورش باید از ما معلمان عذر خواهی کند بخاطر انتشار جزوه ندای تربیت .ارزشها چی شد اقا وخانم مسول.شهیدان باهنر ورجایی تسلیت تسلیت.
نقل قول
 
 
#10 +1 معلم 22 مهر 1391 ساعت 14:17
جرا اموزش وپرورش واسه این جزوه موهوم که به همه معلمین ومربیان توهین کرد عذر خواهی نکرد
نقل قول
 
 
#9 +3 مربی 18 مهر 1391 ساعت 18:47
اموزش وپرورش در هاله ای از ابهام.ومعاونت پرورشی
نقل قول
 
 
#8 0 جچت 18 مهر 1391 ساعت 18:19
......................
نقل قول
 
 
#7 0 امراله 17 مهر 1391 ساعت 15:51
lهمه ما بايد اختلاف سليقه ها را كنار بگذاريم و به نماينده مان كمك كنيم . آقاي صرامي موفق باشي
نقل قول
 
 
#6 +2 تامل 17 مهر 1391 ساعت 11:23
تاملی کنیددرنظرات
نقل قول
 
 
#5 0 میلاد 16 مهر 1391 ساعت 08:43
نقل قول aqa:
حالا بازهم خوبه یه آدم بیکارمثل آقامیلادپیداشده که مناسبتهاراحفظ کنه اگردرسش راهم همینطورمیخوندخو ب بودحالا به جای این که بشینه مناسبتها را حفظ کنه یه شخصیت بلندپایه شده بود واسه خودش ومثل توپ تودنیا صدامیکرد.


کاملا باهات موافقم.
نقل قول
 
 
#4 +1 محضر 16 مهر 1391 ساعت 01:26
اقای صرامی درود بر شما
نمایشگاه سنگ جای خود دست شما درد نکنه .لطفا یه فکری هم برای قشر فروشندگان موبایل و کامپیوتر هم بکنید در خیابان های اصلی شهر پر است از این مغازه ها ....ایا بهتر نیست همانند پاساژ طالقانی اصفهان یا علایدین تهران یه مجتمعی یا یک پاساژی را برای ای قشر ایجاد نمایید و این قشر را متمرکز نمایید تا قیمت ها بیجا بالا و پایین نرود (حداقل تو اتحادیه مطرح نمایید ) خیابان های ولی عصر و امام شمالی و امام جنوبی پر است از خانه های قدیمی متراژ بالا که برای ایجاد پاساز مناسب است و اگر سرمایه گزاری به شرط تمکین باشد مطمنا مورد استقبال قرار میگیرد
با تشکر
نقل قول
 
 
#3 +6 aqa 15 مهر 1391 ساعت 21:43
حالا بازهم خوبه یه آدم بیکارمثل آقامیلادپیداشده که مناسبتهاراحفظ کنه اگردرسش راهم همینطورمیخوندخو ب بودحالا به جای این که بشینه مناسبتها را حفظ کنه یه شخصیت بلندپایه شده بود واسه خودش ومثل توپ تودنیا صدامیکرد.
نقل قول
 
 
#2 0 تشنه 13 مهر 1391 ساعت 17:48
دستگرد
همچنان مظلوم...
وکسی فریادرس مردمانش نیست
حتی خبرنگاران به اصطلاح محلی آن
نقل قول
 
 
#1 0 میلاد 13 مهر 1391 ساعت 16:09
عکس تصویر روزتون تاریخ مصرفش تموم شده....
الان دیگه عکس کپک میزنه مجبور میشیم فرصتو بندازیم تو گونی نونی!

یک هفتس هفته دفاع مقدس تموم شده! نهم روز همبستگی با جوانان فلسطینی بوده... سیزدهم روز نیروی انتظامی بوده ، چهاردهم روز دامپزشکی بوده بیستم هم روزه بزرگداشت حضرت حاقظ هست بیست و سوم هم شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی بیست و چهارم روز نابیناییان، بیست و پنجم شهادت امام تقی (ع) بیست و ششم هم سالروز عروسی علی (ع) و فاطمه زهرا (س). من کلا مناسبت های سال را براتون نوشتم که چک کنید:| موفق باشید.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید