امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 06:28:15

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

همایش آیت الله معرفت در هاله ای از ابهام
معاون وزیر دبه درآورد

همایش آیت الله معرفت در هاله ای از ابهام

سه شنبه, 15 اسفند 1391 ساعت 11:07 کدخبر :5325
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
باز هم حکایت برپایی همایش بزرگداشت آیت الله معرفت به روزهای آخر سال 91 کشیده شد تا وضعیت برپایی دومین همایش بزرگداشت یکی از مفاخر خمینی شهر طی 40 سال اخیر در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

به گزارش فرصت آنلاین در حالی محمدی معاون وزیر ارشاد در سفر به خمینی شهر از برگزاری همایش بزرگ آیت الله معرفت در خمینی شهر و قم خبر داده بود که گذشت کمتر از دوماه کافی بود تا وی برپایی این همایش را با اما و اگرهایی همراه کند.

حجت الاسلام محمدی 22 دی ماه عازم خمینی شهر شد تا از برگزاری همایش آیت الله معرفت در آینده ای نزدیک خبر دهد. وی در این باره گفت: من ده سال شاگرد آیت ا... معرفت بودم و بسیار مدیون او هستم. ایشان حق بزرگی بر گردن جهان اسلام دارد. تازه شنیدم که ایشان خمینی شهری است. انشاءا... در ابتدای سال 1392 بزرگداشت این مفسر بزرگ تشیع را برگزار خواهیم کرد.
معاون وزیر با قاطعیت از تامین مخارج این همایش سخن گفت: بخش عظیم بودجه اش را می پردازیم. ما پای هزینه هایش هستیم و مشکلی وجود ندارد. دستگاه های اداری را هم در این امر فعال می کنیم. از نظر ما بزرگداشت حضرت آیت ا... معرفت قطعی است. دو مراسم برگزار کنیم؛ یکی در قم که پایگاه اصلی ایشان بوده و یکی در خمینی شهر که مولد ایشان است.
در حالی حجت الاسلام محمدی تاکید کرد که ما پای هزینه هایش هستیم و مشکلی وجود ندارد که وی در مذاکرات اخیر خود از لغو همایش قم و اجرای محدود این همایش در خمینی شهر خبر داد. وی با بیان اینکه ما تنها 5 میلیون تومان برای برپایی این همایش هزینه خواهیم کرد افزود: بقیه هزینه های این همایش را از سایر منابع و ادارات شهرستان باید تامین کنید.
مشخص نیست در حالی که همایش های بزرگداشت در کشور با هزینه های ده ها میلیون تومانی برپا می شود این سخن معاون وزیر چه معنایی جز لغو همایش خواهد داشت. بعید است معاون وزیر نداند تنها در یکی از همایش هایی که آبان ماه توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان فارس برپا شد 200 میلیون تومان هزینه ساخت تندیس همایش گردید.
برپایی کنگره بین المللی یکی از مفاخر خوزستان با هزینه ده ها میلیون تومانی در هفته گذشته نیز نشان داد که معاون وزیر ارشاد در سخنان اخیر خود تصمیمی جدی برای برپایی همایشی که تنها 30 میلیون تومان پیش بینی هزینه آن شده بود ندارد.

نظرات  

 
#1 0 ئ 17 اسفند 1391 ساعت 17:35
سلام بایدبه جد دنبال بود و قانع نشد این حق مردم ماست
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید