امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 08:09:51

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

همه بازدیدهای نیمروزی سفیر دولت تدبیر و امید از خمینی شهر

همه بازدیدهای نیمروزی سفیر دولت تدبیر و امید از خمینی شهر

پنجشنبه, 16 بهمن 1393 ساعت 11:46 کدخبر :8382
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فاتیما غروی

فرستاده ریس جمهور به شهرستان خمینی شهر ظهر روز چهار شنبه در بدو ورود به شهربه اتفاق مسولین شهرستان با حضور در گلزار شهدای امامزاده سید محمد(ع)، در غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا شرکت کرد ،افتتاح یک ایستگاه تقویت گازرسانی برنامه دیگر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بود. مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان در آئین بهره €Œبرداری از این طرح اظهار کرد: ایستگاه درحال افتتاح جزو طرح جامع اصفهان بزرگ است و با هدف تقویت خطوط شبکه اصفهان و خمینی شهر از محل اعتبارات استانی و ملی راه €Œاندازی شده است.
سعید مومنی افزود: با راه اندازی این ایستگاه افت فشار و قطع گاز در خمینی شهر و بخشی از کلانشهر اصفهان نخواهیم داشت.سلطانی فربا حضور در منطقه گردشگری لادر خمینی شهر، درجریان اجرای طرح مذکور توسط شهردار خمینی شهر قرار گرفت  و از جاذبه های طبیعی منطقه گردشگری لادر که توسط شهرداری خمینی شهر در حال اجراست، بازدید کرد.رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بازدید کوتاهی هم از خانه تاریخی سرتیپ سدهی داشت ودراین محلاز نمایشگاه خاتم و آثار صنایع دستی وهنر خاتم کاری و قلم زنی هنر مندان خمینی شهر دیدن نمود.
رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری در ادامه در جلسه شورای اداری شهرستان خمینی شهر   شرکت نمود.

نظرات  

 
#3 +1 رئوف نصیری خوزانی 15 اردیبهشت 1394 ساعت 17:56
راستی زندگی نامه سرتیپ را بزارید بدونیم کیه
نقل قول
 
 
#2 0 سده ای 23 بهمن 1393 ساعت 10:52
خمینی شهر خیلی جاها را داره که اگه بهش برسند از اصفهان و کاشان بیشتر بازدید کننده داره و سرتر میشه. اما حیف که پول نیست. وگرنه بیش از 200 اثر تاریخی در خمینی شهره که نیاز مبرم به مرمت داره. اما پول زیادی هم می طلبه
نقل قول
 
 
#1 0 خميني شهري 21 بهمن 1393 ساعت 23:19
خوبه شهرداري لادر و خانه سرتيپ را داره و گرنه اين بنده خدا كجا را بازديد مي كرد؟؟
در عكسها به جز نماينده چند نفر بومي حضور دارند و چند نفر مهاجر؟؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید