امروزدوشنبه, 03 ارديبهشت 1397-- Monday Apr 23 2018

ساعت 06:31:49

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

امام جمعه خمینی شهر مطرح کرد:

ودیعه گزاران مسکن مهر خمینی شهر نیز از پرداخت مالیات و عوارض بر ارزش افزوده معاف شدند

یکشنبه, 08 اردیبهشت 1392 ساعت 13:25 کدخبر :5476
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : طاهره خونساری
حجت الاسلام رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مشکل پرداخت 4 میلیون و 500 هزار تومان عوارض و مالیات بر ارزش افزوده که قرار بود از ودیعه گزاران مسکن مهر گرفته شود،

 گفت: در سفر اخیر رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی طی مذاکراتی با مدیر کل راه و شهرسازی استان و وزیر تعاون قرار شد ودیعه گزاران مسکن مهر خمینی شهر نیز طبق مصوبه هیات دولت از پرداخت مالیات و عوارض بر ارزش افزوده معاف شوند.
حجت الاسلام رحیمی با گرامیداشت 9 اردیبهشت روز شوراها و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: مسلمانان نباید در مسائل اجتماعی تک روی کنند و بر این اساس اسلام بر مشورت تاکید دارد.
نماینده ولی فقیه در خمینی شهر تصریح کرد: با شخص عاقلی که بتواند مشکلات را تجزیه و تحلیل کرده و برای آن ها راه حل پیدا کند، با انسانی که وامدار کس یا کسانی نباشد که به خاطر آنها خیابانی را بسازد، با انسان دین داری که حلال و حرام و معاد را قبول داشته باشد و با دلسوزی که خدمتگذار جامعه و مردم باشد مشورت کنید.
وی ضمن گرامیداشت 11و 12 اردیبهشت روز جهانی کارگر و معلم نیز گفت: نگذارید حقوق کارگران چند ماه به تعویق بیفتد. امام جمعه به معلمان نیز توصیه کرد کلاس هایشان را به گونه ای برگزار کنند که فردا دانش آموزان و دانشجویان نگویند چرا خطر ماهواره، گروهک ها و .. را به ما گوشزد نکردید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید