امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 02:12:44

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

وظیفه شورا شهر تسهیل ورفع موانع سرمایه گذاری در خمینی شهر  است
دعوت شورای شهرخمینی از سرمایه گذاران؛

وظیفه شورا شهر تسهیل ورفع موانع سرمایه گذاری در خمینی شهر است

یکشنبه, 21 مهر 1392 ساعت 08:52 کدخبر :6112
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یک از مهم ترین برنامه های اصلی شورا تقویت سرمایه گذارای و حمایت از سرمایه گذاران خمینی شهری برای مشارکت در طرحهای مختلف با شهرداری می باشد.

سید علی درخشان در مصاحبه با خبرنگار فرصت گفت: شورای چهارم از همه سرمایه گذاران بومی وغیربومی  وکلیه کسانی که برای سرمایه گذاری در خمینی شهرآ مادگی دارند دعوت به همکاری ومشارکت  می کند، اعضائ شورا شهر خمینی شهر آمادگی کامل دارند برای تسهیل ورفع موانع موجود سرمایه گذاری در بخشهای مختلف در خمینی شهر با سرمایه گذاران بومی وغیر بومی مساعدت و همکاری کند.
 وی خاطر نشان کرد : در آینده نزدیک با تشکیل اتاق فکر شورای شهر  در مباحث سرمایه گذاری و راه اندازي منابع پایداربه سرمایه گذاران  کمک می کند .   
 رییس شورا شهر با بیان اینکه در یک ماه گذشته نشستهای خوبی با اعضاء شورا شهرداشتیم گفت: شوراي چهارم طبق برنامه زمانبدی شده درهفته سه روز ودر روزهای زوج تشکیل جلسه میدهد و یک روز را به ملاقات های با معتمدین ومسئولین شهرستان و بخشهای مختلف اختصاص داده است ، در این جلسات مشکلات ودر خواستهای هر منطقه ومحله مورد برسی قرارمی گیرد .
سید علی درخشان افزود: تاکید ما ملاقاتهای حضوری اولیت بندی و دسته بندی مشکلات هرمنطقه و محله میباشد امیدواریم در پایان دوره شورا ی چهارم حداقل به بخشی وتعدادی از این درخواستها و اولیتهای معتمدین عمل کنیم ، شورای تلاش خواهد کرد با توجه به امکانات موجود و باتوجه به منابع درآمدی در طول این چهار سال به خواسته وکمبودهای محلات خمینی شهر به صورت عادلانه پاسخ دهد .
وی با اشاره به اینکه دریک ماه گذشته تعامل وجلسات مشترک خوبی با مسئولین شهرستان داشتیم گفت:جلسات مشترک بررسی مشکلات محله آدریان ، مشکلات شهرک منظریه با حضورنماینده مردم درمجلس ، دیداربا فرماندهی نیروی انتظامی و مسئولین ستاد فرماندهی نیروی انتظامی روسای ادارات دولتی از جمله این نشست ها بوده است.
درخشان با بیان اینکه خیرین در خمینی شهر حضور فعال واثر گذاری دربخشهای مختلف دارند گفت: با مشارکت خیرین شهرستان عملا خمینی شهربه شهر خیریه تبدیل شده است، فعالیت خیرین بهداشت ودرمان ،کتابخانه ساز، خیرین ورزش یارباعث افتخار مردم خمینی شهر است، وبرهمین اساس شورای چهارم نیز به سهم خود با خیرین شهرستان در خصوص کمک وحمایت  دررفع موانع ومشکلات ازاقدامات انجام شده اعلام آمادگی می نماید .

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید