امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 16:30:11

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پالایشگاه 16 میلیارد تومان به خمینی شهر بدهکار است

شنبه, 05 اسفند 1391 ساعت 12:02 کدخبر :5262
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رییس شورای شهر خمینی شهر از بدهی 16 میلیارد تومانی عوارض آلایندگی پالایشگاه اصفهان به شهرداری خبر داد.

به گزارش فرصت آنلاین، سیدامیر صدر صهری اظهار داشت: پالایشگاه اصفهان بابت عوارض آلایندگی مبلغ 16 میلیارد تومان به خمینی شهر بدهکار است که این مبلغ تنها بابت بدهی های قبلی این شرکت است و بدهی های اخیر آن هنوز در نظر گرفته نشده است.
وی با اشاره به پیگیری شورای شهر برای دریافت این مبلغ و جلسه با مدیرکل دارایی گفت: آن طور که مسوولان استان به ما اعلام کرده اند حساب بانکی پالایشگاه بابت این بدهی ها مسدود شده تا تکلیف آن مشخص شود.
رییس شورای شهر تاکید کرد: برخلاف اظهارات قبلی برخی افراد و براساس اعلام سازمان محیط زیست، پالایشگاه جزو صنایع آلاینده است و طبق جدول تعیین شده باید عوارض آلایندگی را به شهرهای همجوار خود پرداخت کند.
صهری با بیان اینکه براساس قانون 20 درصد از عوارض آلایندگی پالایشگاه به خمینی شهر اختصاص می یابد، افزود: در مجموع پالایشگاه اصفهان موظف به پرداخت 80 میلیارد تومان عوارض آلایندگی به شهرهای مختلف استان اصفهان گردیده است.
وی ادامه داد: معمولا با اعلام طلب های شهرداری، در ذهن برخی این تصور به وجود می آید که این بدهی ها توسط شهرداری دریافت گردیده است در حالی که این بدهی هنوز پرداخت نشده و در صورت دریافت، شهرداری اقدامات خوبی در شهر انجام خواهد داد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید