امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 21:48:17

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 پایگاه اطلاع رسانی و دانشنامه ای فرصت آنلاین همچنان پر بیننده
کاربران هزاران بار طی 6 ماه اول سال به فرصت آنلاین رفتند

پایگاه اطلاع رسانی و دانشنامه ای فرصت آنلاین همچنان پر بیننده

سه شنبه, 29 مهر 1393 ساعت 14:17 کدخبر :7882
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
فرصت آنلاین به عنوان اولین رسانه جامع فضای مجازی شهرستان خمینی شهر در سومین سال فعالیت خود همچنان پر بازدید بوده به گونه ای که به عنوان پایگاه مرجع اطلاع رسانی شهرستان خمینی شهر مورد استفاده شهروندان و نیز خبرگزاری ها و ساکنان دیگر نقاط به ویژه خمینی شهری های مقیم دیگر شهرها می باشد.

این در حالی است که دانشنامه جامع و به روز مربوط به شهرستان خمینی شهر موجود در این پایگاه مجازی منحصر به فرد بوده و حتی دستگاه ها و ادارات ذیربط فاقد این اطلاعات هستند.
به گفته مدیر فرصت آنلاین این دانشنامه هر روز مورد استقبال بیشتر دانش آموزان و دانشجویان و طلاب و پژوهش گران و سایر کاربران قرار می گیرد و در عین حال هم روزانه مطالبش به روز می شود و هم داده های جدیدی که در اثر تحقیقات مستمر حاصل می شود به آن اضافه می گردد. شاهین می افزاید: خوشبختانه با توجه شهردار و اعضای شورای شهر به اهمیت و لزوم چنین پایگاهی و حمایت های این مسوولین، امید می رود گام های بزرگی در جهت ارتقای این پایگاه خبری برداشته شود و در عین حال با حمایت های مردمی در رساندن اخبار محلات خود و توجه مسوولین و روابط عمومی های ادارات به اهمیت خبر رسانی سریع و به موقع از حوزه فعالیت خویش و بهره جستن از امکان اطلاع رسانی صحیح و سریع از طریق فرصت آنلاین بتوانیم سرعت و دامنه فعالیت خود را گسترش دهیم.

time

pageview1

آمار بازدید از فرصت آنلاین در بهار و تابستان سال 93:


کل بازدید از صفحات ظرف 6 ماه: 203302 بازدید


متوسط بازدید هر ماه: 33883 بازدید


متوسط بازدید روزانه: 1100 بازدید


پر بازدیدترین روز: شنبه 22 شهریور  2463 بازدید


پر تراکمترین ساعت مراجعه: 11صبح

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید