امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 10:25:53

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه:

کاندیداها موضعشان را نسبت به فتنه 88 مشخص کنند

یکشنبه, 19 خرداد 1392 ساعت 07:59 کدخبر :5604
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : طاهره خونساری
نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری موضعشان را در برابر سران فتنه 88 و یارانشان مشخص کنند. اگر دلشان با آنها باشد به درد رییس جمهوری نمی خورد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حجت الاسلام عباس رحیمی امام جمعه خمینی شهر در خطبه های این هفته نماز جمعه، با اشاره به فرا رسیدن ماه شعبان و تاسی از امام حسین (ع) که زیر بار ذلت و سازش نرفت خطاب به آمریکا گفت: می خواهی ما کسی را انتخاب کنیم که با تو مذاکره کند، منتظری کسی را انتخاب کنیم که انقلاب را بفروشد نه این گونه نیست، ما نامحرمان انقلاب مثل بنی صدر را بیرون کردیم و اینک با یاری رهبرمان، انقلاب را حفظ می کنیم.


وی به صحبت های کاندیداها اشاره کرد و اظهار داشت: کاندیداها این قدر کشور را پایین می آورند که اگر کسی بشنود فکر می کند هیچ کاری انجام نشده برخی حرف ها تخریب کننده است و مردم را نا امید می کند.


نماینده ولی فقیه در خمینی شهر توصیه هایی از جمله عدم اسراف در تبلیغات، پرهیز از دادن وعده های غیر عملی به مردم ، دوری از مکر و حیله، مطرح نکردن برنده و بازنده و.. به کاندیداهای ریاست جمهوری و شورا کرد.


امام جمعه خمینی شهر در مورد کاندیداهای شورای شهرو ریاست جمهوری گفت: کسانی را انتخاب کنید که مدیر و مدبر، دارای حسن سابقه، امانت دار، متقی، مومن و متعهد به مبانی جمهوری اسلامی و مذهب کشور، متعهد و کاردان، ببینید در ستادهایشان چه کسانی فعالیت می کنند و قبل از ستاد چه فعالیت هایی انجام می دادند و مهم تر از همه در خط ولایت فقیه باشند که وقتی در شورا یا ریاست جمهوری هستند مرتب بحث و اختلاف سیاسی نباشد، علی وار حس خدمت به مردم داشته باشند، مشکلات اقتصادی مردم را بدانند و در عمل نشان دهند که می تواند گرهی از مشکلات باز کنند.

 

حجت الاسلام عباس رحیمی با اشاره به مناظره فرهنگی کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: بعضی در مورد مسایل فرهنگی آرمانی فکر می کنند. در اسلام، روایات و صحبت های امام در مورد فرهنگ صحبت شده. امام فرموده سینما باید چگونه باشد، کدام هنر و کدام فیلم خوب است و ما باید از بیانتن امام الگو بگیریم.
نماینده ولی فقیه در خمینی شهر ضمن بیان اینکه مردم قبول نمی کنند با مسایل ارزشی و شهدایشان برخورد باندی شود، گفت: نگویید فلسطین، لبنان، مصر و غزه به ما کاری ندارد، در سیاست خارجی قاطعیت در عین استقلال را در نظر بگیرید و زور گویی را نپذیرید که در شان یک رییس جمهور نیست.
امام جمعه با گرامیداشت بعثت پیامبر (ص) تزکیه و انسان سازی را از اهداف بلند پیامبران خواند و گفت: حکمت یکی از درس هایی است که پیامبران به امت ها می دهند و نتیجه این حکمت، بصیرت است که توسط آن خواهی توانست خادم را ازخائن تشخیص بدهی.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 ساقی 19 خرداد 1392 ساعت 17:34
ما یک مسوول تو این شهر داریم که خودش را همه کاره شهر میداند و اعتقاد دارد یکساله ره صد ساله رفته است .ایشان ابتدا موضعشان را مشخص کنند .اصولگرا هستند یا اصلاح طلب ؟ یک روز علیه دولت شعار میدند یک روز تعریف میکنند . یک روز اعتقاد دارند به دلایل امنیتی عکاس و خبرنگار تو جلسات نباشد یک روز حد و مرزی برای مصاحبه نمیشناسند و خلاصه گل هستند گل آفتابگردان
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید