امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 00:20:00

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

کتابخانه امام صادق (ع) اندان، کتابخانه برتر آموزشی شد
در میان 235 کتابخانه استان اصفهان؛

کتابخانه امام صادق (ع) اندان، کتابخانه برتر آموزشی شد

دوشنبه, 27 شهریور 1391 ساعت 10:28 کدخبر :4518
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
کتابخانه امام صادق (ع) اندان حائز رتبه برترین کتابخانه آموزشی در استان شد. مدیر کل نهاد کتابخانه های استان در این باره گفت: این کتابخانه در طول سال جاری بیشترین تعداد و ساعات آموزشی را میان کتابخانه های استان داشته به گونه ای که تنها در تابستان امسال 600 نفر در کلاس های متنوعی که در این کتابخانه برگزار شد، شرکت کردند.

در همین رابطه یکی از اعضای هیات امنای این کتابخانه در گفتگو با خبرنگار فرصت با اشاره به آموزش های متنوعی شامل قرآنی، علمی، هنری، تحصیلی و مشاوره ای گفت: تابستان امسال بیش از 30 عنوان کلاس در این کتابخانه برگزار شد.

وی با اشاره به این عناوین شامل: اذان و قرائت، مفاهیم و تفسیر قرآن، اخلاق، هواپیما سازی، انیمال بات، روبوکیدز، کاریکاتور پیشرفته، نقاشی روی پارچه، رفع مشکلات یادگیری، املا، انشا، ریاضی، هلال احمر، پنج زبان عشق و... گفت: علی رغم اینکه ما هیچگونه امکاناتی نداشتیم به گونه ای که حتی صندلی های مورد نیاز برای تشکیل کلاس ها را آموزش و پرورش در اختیار ما گذاشت، توانستیم تنها با دریافت هزینه ای ناچیز به عنوان شهریه با استفاده از مربیان مجرب، تابستان پرباری را برای همشهریان رقم بزنیم.

این عضو هیات امنا ادامه داد: کتابخانه امام صادق (ع) موفق شد به کمک خیرین محل بدون برخورداری از حتی یک دستگاه کامپیوتر، افرادی را از زن و مرد و در سنین مختلف و از گوشه و کنار شهر، از منظریه تا تیرانچی جذب کلاس هاس خود کند.

وی ضمن تشکر از فرمانداری، شهرداری، ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های خمینی شهر به خاطر حمایت های معنوی شان افزود: قصد داریم این کلاس ها را در طول سال تحصیلی نیز ادامه بدهیم.

نظرات  

 
#3 0 حخخنن 17 آذر 1391 ساعت 22:52
خوبه
نقل قول
 
 
#2 0 باقري 29 شهریور 1391 ساعت 09:59
آفرين ، من هم خودم و هم فرزندانم از دستگرد در كلاسهاي تابستان اين كتابخانه شركت كرديم و استفاده برديم . فقط رفت وآمد به آنجا مشكل است از اتوبوسراني يا تاكسيراني مي خواهيم براي رفت و آمد شهروندان به اين كتابخانه در خيابان شهيد فهميده فكري بكنند.
نقل قول
 
 
#1 +1 کریمی 27 شهریور 1391 ساعت 11:32
درود بر اقای رحیمی
مدیر زحمتکش کتابخانه امام صادق اندان و اقای عابد ی و حاج کریم عمادی
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید