امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 17:27:47

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

کلیه مشکلات و درخواست های مردم و مسئولان خمینی شهر در آینده نزدیک پیگیری می شود
نماینده کاروان تدبیر و امید درخمینی شهر

کلیه مشکلات و درخواست های مردم و مسئولان خمینی شهر در آینده نزدیک پیگیری می شود

پنجشنبه, 16 بهمن 1393 ساعت 11:11 کدخبر :8381
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : محمد علی شاهین

معاون رئیس جمهورکه به نمایندگی از ریس جمهور عصر چهار شنبه در شورای اداری شهرستان خمینی شهر شرکت کرده بود در مورد مشکلات و مطالبات مردم و مسوولین شهرستان گفت: کلیه مشکلات و درخواست های مطرح شده توسط مردم و مسئولان خمینی شهر در آینده نزدیک مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد. مسعود سلطانی فر با تاکید بر اینکه بررسی مشکلات گردشگردی و میراث فرهنگی در اولویت مصوبات هیات دولت قرار دارد گفت: با دستور شخص رئیس جمهور اعتبارات بسیار خوبی برای مرمت آثار تاریخی استان اصفهان در نظرگرفته شده است.

وی افزود: اقدامات اولیه برای مطالعه کارشناسی کاوش و جستجوی تونل تاریخی مدفون شده کهندژ در خمینی شهر آغاز شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از پیگیری ارتقا جایگاه نمایندگی میراث فرهنگی خمینی شهر به اداره میراث فرهنگی خبر داد و گفت: با توجه به تعداد آثار تاریخی و گردشگری شهرستان خمینی شهر، بنده با ارتقای جایگاه نمایندگی فرهنگی در شهرستان موافقم.

وی در ادامه سخنان خود به بازدید از منطقه گردشگری لادر اشاره کرد و گفت: تلاش می€Œکنیم در بودجه سال آینده سازمان میراث فرهنگی اعتبارات لازم برای این منطقه در نظر گرفته شود ولی برای موفقیت این منطقه نیازمند همکاری بخش خصوصی با شهرداری خمینی شهر هستیم .

نظرات  

 
#1 +3 یک سده ای 17 بهمن 1393 ساعت 12:13
دوباره این مسوولین آمدند خمینی شهر و وعده سر خرمن دادند. این همه رفت و آمد برای مردم این شهر بیمارستان و فرهنگسرا نمی شود.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید