امروزپنجشنبه, 03 مهر 1399-- Thursday Sep 24 2020

ساعت 01:56:45

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

گلنگ سه مرکز بهداشتی و درمانی در سه منطقه محروم خمینی شهر به زمین زده شد

گلنگ سه مرکز بهداشتی و درمانی در سه منطقه محروم خمینی شهر به زمین زده شد

پنجشنبه, 18 دی 1393 ساعت 18:32 کدخبر :8258
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی
در راستای طرح ارتقای نظام سلامت در مناطق محروم کلنگ احداث سه مرکز بهداشتی و درمانی در محلات جوی آیاد قدیم، وازیچه و جوی آباد بختیاری با حضور مسوولین شهرستان به زمین زده شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان با اشاره به اینکه این مراکز با مشارکت خیرین و حمایت های شهرداری و شورای شهر خمینی شهر ساخته خواهد شد، گفت:  70 درصد از هزینه احداث این مراکز را دولت و دانشگاه علوم پزشکی و  30 درصد دیگر را خیرین تامین خواهند نمود. 


دکتر باقری با تاکید بر اینکه هدف از اجرای این طرح های بهداشتی و درمانی ارتقای سطح سلامت و بهداشت مناطق محروم بوده است، گفت: در کل استان سه شهرستان از جمله یک منطقه در حصه اصفهان، یکی از مناطق فلاورجان و محلات جوی آباد و وزایچه در خمینی شهر شامل حمایت دولت برای این طرح شده اند.


وی افزود: مرکز جدید جوی آباد قدیم در مجاورت با مرکز قبلی و در زمینی به مساحت حدود 300 متر و با هزینه ای در حدود 5 میلیارد ریال احداث خواهد شد.


رییس شبکه بهداشت شهرستان در خصوص مرکز بهداشت محله وازیچه نیز گفت: زمین این مرکز با کمک خیرین از 130 متر به 275 متر افزایش پیدا کرد و در آینده در صورت جلب کمک های مردمی در دو طبقه ساخته خواهد شد، در غیر این صورت ما متعهد به تکمیل یک طبقه از این مرکز با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال هستیم.


وی در خصوص احداث مرکز بهداشت جوی آباد بختیاری گفت: زمین این مرکز به مساحت 400 متر توسط شهرداری و شورای شهر خمینی شهر اهدا شد و با

هزینه ای بالغ بر 4 میلیارد ریال و کمک خیرین محلی ساخته خواهد شد.


دکتر باقری تاکید کرد: طبق برنامه ریزی این مراکز در ابتدای سال آینده تکمیل خواهد شد و کلیه خدمات مربوط به بهداشت و درمان در مناطق محروم از بیمار محور به سلامت محور تغییر خواهد کرد. 

تصاویر این مراسم را در  بخش گزارش تصویری ببینید.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 جواد طاهری 29 دی 1393 ساعت 14:02
آقا تورا خدا به داد مرکزبهداشتی درمانی (همون بهداری )علی ابن الحسین (ع) واقع در محله فتح آباد خوزان هم برسین.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید