امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 18:53:13

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

کتابخانه عمومی میرداماد  افتتاح شد

کتابخانه عمومی میرداماد افتتاح شد

شنبه, 04 آبان 1392 ساعت 12:40 کدخبر :6174
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مرجله اول مجموعه فرهنگی مذهبی کتابخانه عمومی میرداماد همزمان با عید غدیر افتتاح شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، پیش از ظهر امروز نماینده آیت‌الله نوری‌همدانی در شهر تهران در آئین افتتاح این مجموعه اظهار داشت: زمین مجموعه فرهنگی و مذهبی میرداماد خمینی‌شهر به همت یکی از بانوان خیر خمینی‌شهری چند سال قبل وقف شد.

حجت€Œالاسلام سید محمدباقر میردامادی افزود: هزینه ساخت این مجموعه توسط مرحوم حجت€Œالاسلام سید جعفر میردامادی یکی دیگر از خیرین تامین و ساخته شد.
میردامادی ادامه داد: این مجموعه در زمینی بالغ بر یک هزار و 250متر و زیربنای بالغ بر 5 هزار متر در پنج طبقه با کاربری€Œهای مختلف از جمله کتابخانه عمومی طراحی ودو طبقه آن با هزینه بالغ بر4 میلیارد ریال ساخته شده است.
وی بیان داشت: برای تکمیل این مجموعه 3 میلیارد ریال دیگر نیاز است.
مدیر کل نهاد کتابخانه عمومی استان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این مجموعه دویست و هفتاد و دومین کتابخانه عمومی استان است گفت: با کمک خیرین خمینی€Œشهر یک طبقه این مجموعه به عنوان کتابخانه به نهاد کتابخانه استان واگذار شد و به بهره€Œبرداری رسید.
احمد یاوری اذعان داشت: این کتابخانه با بیش از 25 هزار جلد کتاب به ارزش 3 میلیارد ریال و با ظرفیت 160نفر در اختیار عموم و جوانان قرار گرفت.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید