امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 17:47:05

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

4 طرح فرهنگي، خدماتي، عمراني و بهداشتی در شهرستان به بهره برداري رسيد
با حضور معاون عمراني استاندار

4 طرح فرهنگي، خدماتي، عمراني و بهداشتی در شهرستان به بهره برداري رسيد

سه شنبه, 15 بهمن 1392 ساعت 15:15 کدخبر :6926
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به مناسبت دهه فجر 4 طرح فرهنگي، عمراني و خدماتي در شهرهاي خميني شهر و درچه با حضور معاون عمراني استانداري و مسئولان شهرستان افتتاح و به بهره برداري رسيد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در اين سفر چند ساعته يك مجموعه فرهنگي، خدماتي، پزشكي عام المنفعه شامل سالن مطالعه شهدا، كتابخانه اي با ظرفيت بيش از 15 هزار جلد کتاب، قرض الحسنه، انجمن خيريه امام حسن مجتبي (ع) و درمانگاه بهداشتي درماني محله اسفريز خميني شهر افتتاح و به بهره برداري رسيد.


اين مجموعه فرهنگي با هزينه ای بالغ بر4 ميليارد ريال در 750 متر زير بنا توسط خيرين، معتمدين،كمك هاي مردمی و قرض الحسنه چهارده معصوم (ع) محله اسفريز در سه طبقه ساخته و مورد استفاده عموم قرار گرفت.


در ادامه اين سفركلنگ خيابان رزمندگان شهر درچه به طول 1800 متر و با هزينه ای بالغ بر4 ميليارد ريال از محل اعتبارات شهرداري با همت تسهيل در ترافيك شهري و اتصال خيابان هاي شهر درچه توسط معاون عمراني استانداري به زمين زده شد.


بهره برداري از فاز اول خيابان علامه اميني به طول هزار متر و با هزينه ای بالغ بر 3 ميليارد ريال و ساماندهي و مسقف نمودن گلزار شهداي فودان شهر درچه با هزينه اي بالغ بر يك ميليارد ريال با زير بناي 500 متر از جمله طرح هاي مورد افتتاح توسط معاون عمراني استانداري در شهر درچه بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید