امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 19:23:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 80 مجلس عروسی و 50 مجلس عقد در کانون پیوند مهر و زندگی برگزار شد

80 مجلس عروسی و 50 مجلس عقد در کانون پیوند مهر و زندگی برگزار شد

سه شنبه, 15 مرداد 1392 ساعت 08:57 کدخبر :5851
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ریحانه پیمان
با گذشت حدود یک سال از افتتاح کانون پیوند مهر و زندگی در خمینی شهر، 80 مجلس عروسی و 50 مجلس عقد در این مرکز برگزار شده است.

مسئول کانون پیوند مهر و زندگی با بیان این خبر افزود: از آن جا که شعار ما ازدواج آسان است، هزینه یک مجلس عقد، تنها 500 هزار تومان و هزینه یک مجلس عروسی 450 هزار تومان می باشد و این در حالی است که با توجه به انجام تمام امور رایج در این مراسم از جمله اجاره لباس عروس، آرایش عروس، آتلیه، گل آرایی ماشین عروس، تهیه کارت دعوت برای 100 نفر میهمان و پذیرایی از آن ها البته بدون شام و... اگر این مراسم به صورت شخصی برگزار شود، حدود 3 میلیون تومان هزینه بر خواهد بود.


حاج هاشمی در پاسخ به این سوال که از استقبال همشهریان از طرح ازدواج آسان رضایت دارد یا خیر؟ گفت: بسیاری از مردم استفاده از خدمات این کانون را نشانه فقر می دانند و همین مانع مراجعه شان به این مرکز می شود در حالی که مراجعان ما در این یک ساله از همه اقشار جامعه بوده اند.

وی حتی از ارائه خدمات به متقاضیانی از شهرهای همجوار مثل نجف آباد و شاهین شهر که خود از این امکان برخوردار نیستند، خبر داد و تاکید کرد: در طول برگزاری مراسم هیچ نام و نشانی از کانون در میان نیست و آبروی خانواده ها کاملا محفوظ خواهد بود. حاج هاشمی در این باره افزود: مردم می توانند برای مطمئن تر شدن، خودشان از طریق همیاران ما اطلاعات لازم را کسب کنند.


مسوول تنها کانون پیوند مهر و زندگی خمینی شهر ادامه داد: اگرچه پرداخت هزینه تالار جزو برنامه های اصلی کانون نیست اما ما سعی کرده ایم با چند تالار قرارداد ببندیم تا متقاضیان در این زمینه نیز از تخفیف برخوردار شوند.


وی وجود تنها یک کانون پیوند را برای شهرستان کم دانست و گفت: خمینی شهر به چند مرکز دیگر نیاز دارد. حاج هاشمی همچنین عدم توانایی برای تبلیغ کافی را موجب اطلاع پیدا نکردن بسیاری از همشهریان از این امکان دانست و از مسوولان خواست در زمینه کاهش هزینه تبلیغات و ترویج ازدواج آسان در جامعه، این کانون را بیش از پیش حمایت نمایند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید