امروزجمعه, 09 اسفند 1398-- Friday Feb 28 2020

ساعت 18:50:37

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

آرزو دارم مادرم خوب بشود
در ضیافت افطاری 100 کودک و نوجوان یتیم مطرح شد:

آرزو دارم مادرم خوب بشود

شنبه, 03 تیر 1396 ساعت 08:36 کدخبر :11301
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : لیلا پیمانی

100 کودک و نوجوان یتیم به همراه مادرانشان در ضیافت افطاری همراه با جنگ شادی شرکت کردند. رییس کمیته امداد شهرستان ضمن اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: در این ضیافت که با همکاری کمیته امداد و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در باغ بانوان برگزار شد، تعدادی از حامیان طرح های "اکرام ایتام" و "محسنین"، تعدادای از اعضای شوراهای چهارم و پنجم شهرهای خمینی شهر و درچه و همچنین مسئولان ادارات شهرستان نیز حضور داشتند و تعداد میهمانان در مجموع 250 نفر بود.
قصری ادامه داد: در این مراسم بچه ها آرزوهای خود را به صورت مکتوب تحویل دست اندرکاران دادند تا خیّران در روزهای آینده به این آرزوها جامه عمل بپوشانند.
داشتن رایانه، کفش اسکیت، دوچرخه و ... تعدادی از آرزوهای این کودکان بود که در این مراسم قرائت شد. یکی از کودکان نیز در آرزویی متفاوت خواستار شفای مادر سرطانی اش شده بود تا مبادا نعمت مادر را نیز همچون نعمت پدر از دست بدهد.
اهدای کالابرگ خرید 100 هزار تومانی از جانب سازمان رفاهی تفریحی به خانواده های ایتام از دیگر بخش های این برنامه بود.در پایان نیز مدعوین با سرویس هایی که کمیته امداد در نظر گرفته بود به منازل خویش بازگشتند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید