امروزشنبه, 03 آبان 1399-- Saturday Oct 24 2020

ساعت 17:33:49

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

طرح احداث تقاطع غیرهمسطح کمربندی خمینی شهر آغاز شد

طرح احداث تقاطع غیرهمسطح کمربندی خمینی شهر آغاز شد

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 11:04 کدخبر :10871
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیمین سعیدی

عملیات احداث تقاطع غیر همسطح جاده کمربندی خمینی شهر و پل روگذر به شهرک برق و الکترونیک با اعتبار بیش از 40 میلیارد ریال آغاز شد. مدیر اداره راه و شهرسازی خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین بیان داشت: تقاطع غیر همسطح جاده قدیم و جدید کمربندی خمینی شهر را به یکدیگر متصل می کند.

حافظ فرقان اعتبار این طرح ملی را 23 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: اجرای عملیات این طرح از هفته گذشته آغاز شده و اتمام آن در خرداد ماه سال آینده پیش بینی شده است.
وی همچنین اعتبار تخصیص یافته برای احداث روگذر جاده ارتباطی خمینی شهر به شهرک برق و الکترونیک€“ که همزمان با این طرح آغاز شده است را 18 میلیارد ریال اعلام کرد.

فرماندار در بازدیدی که به همراه شهردار و مسوولان اداره راه از این طرح داشتند، گفت: اجرای این طرح کمک زیادی به کاهش حوادث و حفظ جان مردم می€Œ کند.


احمد رضوانی با اشاره به این که تکمیل جاده کمربندی جدید خمینی شهر یکی از مطالبات مردم و مسؤولان شهرستان است افزود: حدود دو سال است که برای تخصیص اعتبارات ملی برای ساماندهی و احداث تقاطع غیر هم€Œسطح جاده کمربندی جدید به جاده خمینی€Œ شهر تلاش می کنیم.


وی تصریح کرد: مسؤولان وزارت راه، استاندار اصفهان، معاون عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان از این منطقه بازدید داشته €Œاند و پیگیری های زیادی برای تخصیص اعتبار از محل اعتبارات ملی برای آغاز این طرح صورت گرفته است. فرماندار افزود: دولت در سخت€Œ ترین شرایط مالی کشور، برای حفظ جان مردم و کاهش تصادفات بلوار آزادگان اعتبارات لازم را برای طرح تخصیص داده است.


فرماندار با اشاره به این که با اجرای این طرح عملا ورود و خروج خودروهای سنگین به بلوار آزادگان و میدان استقلال ممنوع و محدو می شود اظهار داشت: مسؤولان استان و شهرستان خود را مسؤول حفظ جان مردم می €Œدانند و نمی €Œتوانیم در برابر خطرات و حجم تصادفات بلوار آزادگان بی€Œ تفاوت باشیم.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید